Pewniaki z eliminacji do French Open – 22 maja (środa)

Przed nami już trzeci dzień kwalifikacji do turnieju French Open. Dzisiaj swoje spotkania rozegrają, m.in. De Bakker – Soeda czy też Sandgren – Moraing.

Pewne typy, analizy, streamy

Pewne typy, analizy, streamy

De Bakker – Soeda

Obaj zawodnicy trzeba przyznać, że prezentują się dosyć przeciętnie. Soedą jak i De Bakkera stać na zdecydowanie lepszą grę. Lecz warto jest podkreślić, że ogromna znaczenie ma tutaj nawierzchnia. Soeda na mączce w minionych latach prezentował się wręcz fatalnie. Wygrana przychodziła dla niego z wielkim trudem. Jest to solidny zawodnik na clayu, ale nie na mączce.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

De Bekker jak zobaczymy w minionych latach to wybitnie prezentował się na clayu. Chociaż w tym sezonie ten zawodnik prezentuje się dosyć przeciętnie. Na pewno nie gra na takim poziomie co powinien. Lecz możliwości od Soedy posiada znacznie większe. Zanotował bardzo istotną wygraną w kwalifikacje, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Uchiyama. Rywal nie był łaty, ale Thiemo zanotował zwycięstwo co niewątpliwi było bardzo istotne, bowiem w ostatnich pojedynkach ponosił porażkę.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Sandgren – Moraing

Sandgren nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Niie dość, że jest znacznie lepszym zawodnikiem to w tym sezonie dużo lepiej radzi sobie na mączce. Blisko miesiąc temu doszedł do półfinału w Tallahaasee. Owszem w kolejnych dwóch występach było nieco gorzej, ale możliwości posiada znacznie większe. W pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów wygrał swój pojedynek z Watanuki, gdzie rywalowi zbytnio nie dał pograć. I wszystko wskazuje, że dzisiaj będzie podobnie.

Moraing w obecnym sezonie prezentuje się można powiedzieć bardzo słabo. Na mączce wygrał dopiero pierwszy pojedynek podczas kwalifikacji do French Open, gdzie to sprawił ogromną niespodziankę pokonując Martina. Jednak ciężko jest uwierzyć, żeby nagle zaczął grać bardzo dobrze. Jak wcześniej nawet na poziomi challengerów miał ogromne problemy z wygraniem seta. Grając z takimi zawodnikami jak Cora, Karatsec, Gomez, Nagal czy też Mollerker.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
De Bakker – Soeda11.51STS
Sandgren – Moraing11.30STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button