Forbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%

Tylko do końca piątku – 22 marca bukmacher zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%, w związku z nową szata graficzną. Jednak kupony muszą zostać zawarte z aplikacji mobilnej.

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon do 22.03.19, do godziny 23:59. Należy jednak pamiętać, że musi zostać on zawarty z urządzenia mobilnego:

  • strony mobilnej
  • aplikacji bukmachera Forbet
sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. W promocji biorą udział jedynie wszystkie kupony przedmeczowe.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Jednak w promocji bukmachera Forbet są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button