Typy tenisowe na dzień 19.03.2019 rok. Turniej Miami – Spotkania kobiet.

Kolejne trzy propozycje płci pięknej w turnieju w Miami. Pojedynki: Jakupovic z Brengle,Aleksandrowa z Jastremska,Petkovic z Anisimowa.

Jakupovic – Brengle.

Jakupovic to zawodniczka pochodząca ze Słowenii mająca 27 lat.
Po raz pierwszy w zawodowym turnieju wzięła udział w czerwcu 2007 roku, w turnieju rangi ITF w Sarajewie. Zwyciężyła w pięciu singlowych i ośmiu deblowych turniejach tej rangi. W tym roku na 15 spotkań wygrała 5. W turnieju w Miami gra w kwalifikacjach. W pierwszej rundzie pokonała Ferro 2-1.

Jej przeciwniczką będzie Brengle. Jako juniorka ma na koncie zwycięstwa w turniejach w Charleroi i Philadelphi. Osiągnęła również w tej kategorii finały Australian Open i Wimbledonu. Natomiast w seniorskiej karierze ma kilka wygranych zawodów rangi ITF. W tym roku jej bilans to: 8 wygranych i 10 porażek. W Miami w pierwszej rundzie kwalifikacji męczyła się i to strasznie z Watson wygrywając w konsekwencji 2-1. Samo spotkanie trwało prawie 3 godziny a Brengle w tym czasie brała medical time.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Dzisiaj stawiam na młodą utalentowaną Jakupovic. Sądząc po problemach Brengle to właśnie tenisistka ze Słowenii może wygrać to spotkanie.

Jakupovic – Brengle Typ: Jakupovic wygra seta 1.40 Bukmacher: Forbet

Aleksandrowa – Jastremska.

Jastremska to niezwykle młoda i utalentowana zawodniczka pochodząca z Ukrainy. Ma zaledwie 18 lat a już zajmuje 37 miejsce w rankingu kobiet. W tym roku jej bilans to 12 wygranych i 5 porażek. Bardzo dobry sezon w wykonaniu tej zawodniczki owocuje jej znakomitą karierę. W 2019 wygrała już jeden turniej w Huan Hin. Tam pokonywała takie tenisistki jak: Rus,Peng,Muguruza,Linette i Tomljanovic. Po nieudanym turnieju w Indian Wells czas na lepsze wyniki w Miami. Tutaj w pierwszej rundzie los skrzyżował ją z Aleksandrowa.

Ekaterina to zawodniczka pochodząca z Rosji. Ma 24 lata i w rankingu zajmuje 57 miejsce. W tym roku jej bilans to: 13 wygranych i 6 porażek. Jej dwa najlepsze turnieje w 2019 roku odbyły się w Rosji i na Węgrzech. Doszła tam do ćwierćfinału i półfinału rozgrywek. Teraz w 1 rundzie będzie musiała sprostać niezwykle utalentowanej zawodniczce jaką jest Jastremska. Obie panie w swoich karierach spotkały się ze sobą dwukrotnie i 2 razy Jastremska wyszła z tych spotkań zwycięsko a jeden raz Aleksandrowa. Dzisiaj idę w stronę młodej Ukrainki.

Jastremska – Aleksandrowa Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: Fortuna

Petkovic – Anisimowa.

Petkovic to niemiecka tenisistka pochodzenia serbskiego. Jest to już cień zawodniczki z jej najlepszych lat. Dotychczas w grzej pojedynczej na swoim koncie ma 6 wygranych turniejów. W tym roku kiepska forma i zaledwie 4 wygrane spotkania na 10 rozegranych. W turniejach w Brisbane i Petersburgu nie potrafiła przejść nawet kwalifikacji. W Budapeszcie,Australian Open i Idnian Wells zdołała wygrać tylko jeden pojedynek. Tutaj w Miami w 1/64 finału trafia na Anisimowa.

Amanda to zwyciężczyni US Open 2017 i finalistka French Open 2016 w grze pojedynczej dziewcząt. W tym roku na 11 rozegranych spotkań zwyciężyła w 6. Z bardzo dobrej strony pokazała się w turniejach w Australii,gdzie w Auckland doszła do ćwierćfinału a w Australian Open do 1/16. Tutaj zagra z bardzo słabą Petkovic,którą powinna pokonać bez najmniejszych problemów. Młodość ma swoje prawa jednak przy tak słabo grającej Niemce nie widzę innego rozstrzygnięcia.

Anisimowa – Petkovic Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button