Typy tenisowe na dzień 19.03.2019 rok. Turniej w Miami.

Na dzisiaj polecę kilka spotkań ze świata tenisowego mężczyzn i kobiet. Turniej w USA w mieście w Miami. Spotkania : Cuevas – Tsonga,Bublik – Evans,Kanepi – Babos,Vickery – Świątek.

Tsonga – Cuevas

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans. 12 wygranych i tylko cztery porażki. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie teraz czas na Amerykę. Tutaj musi przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji. W pierwszej rundzie kwalifikacji wygrał bez większych problemów z Rosol 2-0. Teraz jest finałowe starcie,które zadecyduje czy Francuz wejdzie do turnieju głównego.

Cuevas natomiast to zawodnik,który najlepiej czuje się na mączce. W tym roku rozegrał 18 spotkań z których 11 zakończyło się sukcesem. Na twardej nawierzchni rozegrał 6 spotkań z których tylko połowa zakończyła się wygranymi. Również Pablo musi przejść przez kwalifikacje aby grać w turnieju głównym. W swoim pierwszym starciu pokonał Gerasimov po walce 2-1. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest według mnie Tsonga i to on powinien cieszyć się ze zwycięstwa.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tsonga – Cuevas Typ: 1 Kurs: 1.32 Bukmacher: Lvbet

Evans – Bublik.

Evans to zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. W rankingu ATP zajmuje 97 miejsce. W tym roku gra naprawdę bardzo dobrze co widać po osiąganych przez niego wynikach. Na 30 rozegranych spotkań na twardej i halowej nawierzchni wygrał aż 23. W Australian Open odpadł już w 2 rundzie ale tylko dlatego,że trafił tam na Rogera Federer.


W następnym turnieju zagrał w finale w Quimper,gdzie musiał uznać wyższość Barrere. Potem kolejny finał tym razem w Darley Beach i porażka z Albot. W ostatnim turnieju przed tymi kwalifikacjami doszedł do półfinału rozgrywek. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonał Bemelmans 2-0 oraz w następnej Rubin. W turnieju głównym przegrał z Wawrinką. Potem były jeszcze jedne zawody w Phoenix,gdzie odpadł w 2 rundzie. Teraz w kwalifikacjach do Miami w 1 rundzie pokonał bardzo łatwo Ito 2-0 i o turniej główny zagra z Bublik.

Jego rywalem będzie Bublik – tenisista pochodzący z Kazachstanu. Zawodnik,który gra głównie w turniejach rangi Challenger. W tym roku na swoim koncie ma 13 wygranych i 5 porażek. W kwalifikacjach do Miami pokonał Bernakis 2-0. Tutaj zmierzy się z dużo lepszym od siebie zawodnikiem i osobiście nie daję temu zawodnikowi wielu szans na zwycięstwo. Wszystko jest po stronie Evansa.

Evans – Bublik Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: Lvbet

Kanepi – Babos

Kanepi to zawodniczka bardzo doświadczona mająca już 33 lata. W rankingu WTA zajmuje 89 miejsce. W tym roku rozegrała zaledwie sześć spotkań,z których 3 wygrała. Sezon zaczęła od Australian Open,gdzie już w 1 rundzie trafiła na znakomitą Halep. W tym pojedynku Estonka grała naprawdę bardzo dobrze co w konsekwencji doprowadziło do wygrania seta. W dwóch pozostałych turniejach odpadała zawsze w 2 rundzie. Tym razem musi przebrnąć kwalifikacje do turnieju głównego w Miami. W pierwszej rundzie pokonała Badosa 2-0.

Jej rywalką będzie Babos – tenisistka pochodząca z Węgier. W tym roku fatalna postawa Timea. Na dziesięć rozegranych spotkań zdołała wygrać zaledwie trzy. Tylko w turnieju w Australian Open i Acapulco zdołała dojść do 2 rundy. W każdym z innych turniejów odpadała przegrywając od razu w 1 rundzie. Tutaj gra od kwalifikacji. W 1 rundzie dokonała niespodzianki pokonując Voegele 2-1.

Faworytką według mnie do zwycięstwa jest bardziej doświadczona Kanepi.

Kanepi – Babos Typ: 1 Kurs: 1.30 Bukmacher: Forbet

Świątek – Vickery.

Tutaj mamy polski akcent niezwykle młodej i bardzo utalentowanej Świątek. Iga w tym roku gra bardzo dobrze a co najważniejsze mierzy się i ogrywa z najlepszymi zawodniczkami świata w WTA. W 2019 roku na swoim koncie ma 12 wygranych i 6 porażek. W rankingu WTA na dzień dzisiejszy zajmuje 121 miejsce. W lutym zanotowała dobry występ w Budapeszcie notując tam 1/16. Następnie zanotowała kiepski występ w kwalifikacjach do Indian Wells i porażka w ostatniej rundzie z Bonaventure. Tutaj także Iga musi przebrnąć przez kwalifikacje. W pierwszej rundzie bardzo łatwo pokonała Diyas 2-0.

Jej przeciwniczką będzie Vickery. Sachia to zawodniczka pochodząca z USA,mająca 23 lata. Niestety ten rok póki co bardzo słaby pod względem wyników. Na 11 spotkań Vickety wygrała 5. Po turniejach w Australii zawodniczka przeniosła się do swojego kraju i tylko tam póki co rozgrywa turnieje. Dwa z nich były z najwyższej rangi i bardzo nieudane. Wystąpiła również w ITF czy Challenger. W Miami w 1 rundzie kwalifikacji pokonała Brady 2-1.

W tym spotkaniu liczę na naszą zawodniczkę,która na dzień dzisiejszy wygląda o wiele lepiej niż jej przeciwniczka.

Świątek – Vickery Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button