Fortuna punkty stacjonarne Warszawa. Gdzie obstawiać?

Fortuna to jeden z najstarszych działających w naszym kraju bukmacherów. Powstał w 1996 roku i początkowo działał pod nazwą Profesjonał – dopiero w trakcie swojego istnienia, a dokładnie w 2008 roku dokonał rebrandingu. Obecnie dużą część swojej działalności prowadzi przez Internet , jednak wciąż uważa sieć swoich placówek stacjonarnych za istotną w swoim rozwoju (na obie posiada licencję ze strony Ministerstwa Finansów). Wiele spośród nich znajduje się w Warszawie, stolicy Polski. W tym artykule zamieścimy godziny otwarcia tych większych, przedstawiając też pokrótce ich główną ofertę.

Fortuna punkty stacjonarne Warszawa. Gdzie obstawiać?
Fortuna punkty stacjonarne Warszawa. Gdzie obstawiać?

Oferta bukmachera Fortuna w Warszawie

Oferta warszawskich punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna pozwala na dokonywanie zakładów w przeszło 20 dyscyplinach sportowych, a Fortuna dba o to, by każda z nich była najbardziej kompletna w wydarzenia kluczowe dla typerów. Zdecydowanymi faworytkami w ofercie Fortuny są takie dyscypliny, jak:

 • piłka nożna – Fortuna jest oficjalnym sponsorem (tytularnym) pierwszej ligi polskiej, zwanej także Fortuna 1 Ligą. W związku z tym jej oferta jeżeli chodzi o rozgrywki w tej właśnie lidze jest najbardziej rozbudowana (porównując ją z tą prezentowaną przez konkurencję). Piłka nożna jest filarem oferty Fortuny, która stara się zawierać w swojej ofercie najpopularniejsze ligi krajowe (w tym te najpopularniejsze – hiszpańską, niemiecką, angielską), ale i wszystkie spotkania reprezentacyjne i większe turnieje.
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
 • tenis – w ofercie Fortuny znajduje się podział na tenis kobiet i mężczyzn; bukmacher często daje też dostęp do specjalnych zakładów, na przykład związanych z tym, co wydarzy się w trakcie spotkania tenisowego.
 • koszykówka – dostępna jest w momencie funkcjonowania ligi, pokrywa spotkania reprezentacyjne oraz najpopularniejszą ligę NBA, jak również wybrane ligi krajowe.
 • sporty walki – boks, MMA oraz wiele innych pojedynków można obstawiać w każdym punkcie stacjonarnym Fortuny w Warszawie.

UWAGA! Na stronie www.STS.pl można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i odebrać dzięki niemu bonus bez depozytu 29 PLN!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Wiele spotkań można obstawiać w formule na żywo (ale tylko w wybranych lokalach, wyposażonych w telewizor), wyłącznie w takich punktach, których godziny otwarcia zgadzają się z tymi, w których rozgrywa się spotkanie. Mecze w Fortuna TV to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego oglądania spotkań w sieci!

Fortuna Warszawa – bonusy w punktach stacjonarnych

Elementem centralnym oferty promocyjnej warszawskich punktów bukmachera Fortuna jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, do którego zapiszemy się w dowolnym lokalu, korzystając z pomocy warszawskiego pracownika. Dostaniemy kartę, która będzie stanowić nasz identyfikator. Program polega na tym, że:

Za każdy postawiony zakład otrzymamy punkty – każde 2 złote postawione na zakład równe jest jednemu punktowy w Klubie.

Punkty, po ich zgromadzeniu, możemy wydać – wykorzystać je możemy na bonusy dodatkowe (dostępne w specjalnym katalogu), darmowe zakłady, ale też bonusy kursowe.

Za samą rejestrację w punkcie otrzymamy 1800 punktów (możemy je wymienić na 20 złotych na grę, albo zachować i zbierać dalej). Punkty nie tracą ważności, a zatem możemy je zbierać do woli.

Warto wspomnieć, że Fortuna w punktach stacjonarnych wspiera kupony typu AKO (zawierające w sobie zakłady na kilka różnych spotkań), nagradzając je lepszymi kursami i wygranymi. Fortuna daje dostęp również do wielu sezonowych promocji.

Fortuna lokale Warszawa
Fortuna lokale Warszawa

Fortuna – punkty w Warszawie i godziny ich otwarcia

Każdy z punktów stacjonarnych (zwanych też Punktami Przyjmowania Zakładów) działa siedem dni w tygodniu. Jako że Fortuna Warszawa wchodzi we współpracę z innymi firmami, punkty te często stanowią ich część. Zawsze jednak są opatrzone bardzo charakterystycznym żółtym logo. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych punktów i ich godziny otwarcia.

 • UL. WIDOK 20 LOK. 1, 00-023

Godziny otwarcia: 

 • 10:00 – 17:30 (pon)
 • 9:30 – 18:30  (od wtorku do czwartku)
 • 9:00 – 19:00 (pt)
 • 8:30 – 17:30 (sob)
 • 8:30 – 17:00 (niedz)
 • AL. JEROZOLIMSKIE 54 NA POZIOMIE -1 LOK. NR W07-W08, GALERIA ZACHODNIA, 00-111

Godziny otwarcia: 

 • 9:00 – 21:00 (od poniedziałku do piątku)
 •  9:00 – 20:30 (w soboty i niedziele)
 • UL. JANA PAWŁA II 46/48 LOK. 20, 00-148

Godziny otwarcia: 

 • 10:00 – 17:30 (pn)
 • 9:30 – 18:30 (wt, śr, czw)
 • 9:00 – 19:00 (pt)
 • 8:30 – 17:30 (sob)
 • 8:30 – 17:00 (niedz)

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button