Bonus za obstawienie meczy u bukmachera eFortuna.

Legalny bukmacher eFortuna online posiada specjalną ofertę promocyjne graczom – „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej”. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną nawet o 14%.

Happy Hours. Kupony bez podatku.

Happy Hours. Kupony bez podatku w eFortuna

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna online, a także wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Akcja „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” trwa do odwołania i dostępna jest przez cały dzień. Wystarczy dodać do swojego zakłady bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej, aby kupon był objęty promocją.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

eFortuna bonus dla każdego

W ramach tej promocji kwalifikują się wszystkie zakłady: AKO oraz MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Zdarzenia mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher eFortuna, ale mogą być one wyłącznie przedmeczowe.

Gracz również sam wybiera sobie stawkę zakładu, za którą może zawrzeć zakład, ale wykluczone są wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera eFortuna po warunkiem, że zagrany przez typera zakład okazał się wygrany oraz spełnia powyższe warunki promocji.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Każdy gracz, który dokona rejestracyjny konta u bukmachera eFortuna online, a także wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • Bonus o wartości 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia za pierwszy depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka, tzw. Cashback do 115 złotych

Nadmienić trzeba również graczom fakt, że obecnie nadal obstawiać mecze można wyłącznie przez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button