Gwarantowane 40 PLN na Australian Open od Betclic

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na pewną kasę.

Bonus 40 PLN na Australian Open

Bonus 40 PLN na Australian Open

Wczoraj, tj. 17 stycznia wystartował pierwszy w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy, tj. Australian Open. Podczas tej imprezy możemy oglądać naszych najlepszych tenisistów, jak Hurkacza i Świątek.

Z tej okazji bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim graczom w specjalnej ofercie promocyjnej „Bezpieczny zakład. Bonus do 40 PLN”. A ta akcja jest dostępna użytkownikom jedynie w dniach od 17 do 20 stycznia do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc skorzystać z wymienionej promocji należy do niej dołączyć. Dokonać to należy jeszcze przed zagraniem kuponu na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na Australian Open 2022

Aby spokojnie typować wystarczy zagrać kupon AKO, który musi spełniać następujące warunki promocji:

  • minimum pięć zdarzeń, a każde z nich musi koniecznie pochodzić z tenisa
  • kurs łączny zakładu promocyjnego wynosić musi minimum 5.00
  • kupon promocyjny zagrany musi być nie za mniej niż 40 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli zakład w Betclic online okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w przypadku przegranej na konto każdego z użytkowników trafi bonus o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Każdy nowy użytkownik, którzy wpisze kod promocyjny –>>> KOD550 podczas zakładania konta u legalnego bukmachera Betclic automatycznie dokona aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że użytkownik może zagrać dowolny kupon, a w przypadku, gdy faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button