Bonusy i promocje w Fortuna – co przygotował bukmacher?

Zdumiewające jest dla Ciebie to, że tak dużo osób na co dzień obstawia zakłady bukmacherskie? W sumie nie ma co się temu dziwić. W ten sposób możesz udanie zainwestować własne pieniądze. Na początek trzeba jednak zdecydować się na odpowiedniego bukmachera. W gronie rekomendowanych podmiotów hazardowych jest Fortuna. Co warto o nim wiedzieć? Jakie bonusy na start przygotowała Fortuna?

Bonus bez depozytu

Warto zarejestrować się w tym bukmacherze. Możesz oczywiście obstawiać m.in. w lokalach stacjonarnych. Fortuna oferuje wiele opcji, ponieważ nie brakuje takich punktów na terenie naszego kraju. Jeśli jednak nie mieszkasz zbyt blisko tego typu miejsc, to warto pomyśleć nad nieco innym rozwiązaniem. Aby oszczędzić np. swój prywatny czas. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na rejestrację w serwisie online. Jeśli ją wykonasz, to będziesz zadowolony. Warto wiedzieć, że możesz wpisać także odpowiedni kod promocyjny fortuna, dzięki któremu zgarniesz bonus na start. Chodzi o promocję bez depozytu. Co ciekawe, trzeba wykonać tak naprawdę jedynie dwa kroki na tej płaszczyźnie. Czyli zarejestrować się, a następnie wpisać odpowiedni kod promocyjny we właściwe pole. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz od tego bukmachera 20 PLN. Warto dodać, że obstawiać możesz także dzięki aplikacji mobilnej. Możesz ją pobrać i zainstalować np. u siebie na telefonie.

Jaki jest główny bonus oferowany przez Fortunę?

Myślisz, że promocja bez depozytu to wszystko, co gwarantuje ta firma bukmacherska? Na szczęście jesteś w błędzie. I to w sporym. W końcu ten podmiot hazardowy zapewnia szereg atrakcji. Każdy nowy Klient szybko odczuje to na własnej skórze. Na co można zatem jeszcze liczyć? Jeśli zarejestrujesz się, a potem wpłacisz pieniądze, to zainkasujesz zakład bez ryzyka. Należy zaznaczyć, że ten bonus jest bardzo hojny. Od czego zależy jego wartość? Oferowany bonus fortuna może wynosić maksymalnie 600 PLN. Aby go uzyskać, musisz mieć konto i wpłacić depozyt.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Od niego zależy zaś to, ile potem zgarniesz bonusu od Fortuny. Co dzieje się w dalszej kolejności? Możesz postawić swój pierwszy zakład. Najlepsze w tego typu promocjach jest to, że tak naprawdę niczym nie ryzykujesz na tej płaszczyźnie. Jeśli bowiem przegrasz, to finalnie nie będziesz stratny. Na promocji oferowanej przez Fortunę można bowiem… tylko zyskać. Z tego względu zasadniczo każdy nowy użytkownik powinien mieć konto w tym bukmacherze. Choćby po to, aby skorzystać z tej promocji.

Happy Hours – o co tutaj chodzi?

Czy w Fortunie można grać legalnie bez podatku? Jak najbardziej tak! Gwarantuje to promocja Happy Hours. Jeśli będziesz grał kupony w wyznaczonych terminach, to Twoje ewentualne wygrane będą wyższe. To wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. Po prostu kwestie podatkowe bierze na swoje barki firma bukmacherska Fortuna. Jeśli chodzi o tryb live, to promocja Happy Hours obowiązuje 24 godziny na dobę (przez siedem dni). Jak to jest w przypadku zakładów przedmeczowych? Taka promocja jest dostępna w czasie sobót i niedziel (od 12:00 do 15:00).

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button