Indian Wells 2021: Gwarantowe 50 PLN za obstawienie meczy od STS

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online. Na konto każdego typera może trafić nawet premia w wysokości 50 PLN za typowanie turnieju Indian Wells.

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

Śmiało można powiedzieć, że emocji czysto sportowych podczas turnieju Indian Wells na pewno nie powinno brakować, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące potyczki. W dodatku na kortach będziemy mogli oglądać Polaków, jak m.in. Igę Świątek, czy Huberta Hurkacza.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” musi koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A ta akcja jest aktywna wszystkim użytkownikom od 6 do 13 października do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bonusy bukmacherskie na Indian Wells:

Zadaniem graczy w promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” jest zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, na którym musi znajdować się minimum jeden typ LIVE z turnieju Indian Wells o kursie nie mniejszym niż 1.50.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Gracz poza wygrana gotówką otrzyma dodatkowe środki, a dokładnie mówiąc premię w wysokości 20% stawki, gdzie maksymalnie może to być nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra kasę. Już za samo założenie konta na konto typera trafi 29 PLN bez wpłaty własnej. Natomiast po dokonaniu depozytu gracz otrzyma jej premię, aż do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button