Indian Wells – Typy na dzień 7 października.

Na dzisiejszą noc do zaproponowania mam trzy pojedynki w ramach rozpoczynającego się jednego z większych turniejów jakim jest Indian Wells. W bezpośrednich spotkaniach u panów wybrałem pojedynki pomiędzy: Popyrin – Kecmanovic oraz Paul – Lopez. Natomiast u pań Garcia zmierzy się z Flipkens.

Garcia – Flipkens

Kirsten – zawodniczka pochodzącą z Belgii. 35-letnia już tenisistka w rankingu zajmuje 132 miejsce. Belgijka ma 165 cm wzrostu i jest tenisistką praworęczną. W zeszłym sezonie doświadczona już zawodniczka rozegrała dziewiętnaście spotkań z których zdołała wygrać tylko dziewięć. Powoli Belgijka musi pogodzić się ze swoim wiekiem i jej czas niestety dobiega końca. W obecnym roku Belgijka grała bardzo mało. W zaledwie dziewięć miesięcy zdołała rozegrać dwanaście spotkań z których połowa to porażki. Tutaj aby móc zagrać od pierwszej rundy głównego turnieju musiała przebrnąć przez kwalifikację w których pokonała Rabman oraz Kawe. Obydwa spotkania były bardzo wyrównane i każde z nich kończyło się w trzech setach.

Z drugiej strony kortu mamy Garcie – francuską tenisistkę, zwyciężczyni French Open 2016 w deblu oraz pierwszą zawodniczkę w historii, która wygrała w jednym sezonie (2017) oba wielkie turnieje chińskie (Wuhan i Pekin). Caroline ma 177 cm wzrostu i jej głównym atutem jest bardzo mocny serwis i twarda, zdecydowana gra z głębi kortu. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 24 wygrane i tyle samo porażek. Grając na kortach twardych Caroline w tym roku ma na swoim koncie 14 wygranych.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obie panie spotkały się ze sobą trzy razy. Aktualny bilans to 2-1 dla Francuski. W tym starciu spodziewam się wygranej zdecydowanej faworytkią jaką jest Garcia.

Garcia – Flipkens Typ: 1 Kurs: 1.49 Bukmacher: Fortuna

Popyrin – Kecmanovic

Kecmanovic – tenisista pochodzący z Serbii. 22-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 62 miejsce. Miomir ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. Grając jako junior został finalistą US Open 2016 w grze pojedynczej przegrywając w finale z Félixem Augerem-Aliassime. Status zawodowego tenisisty uzyskał w 2017 roku. W singlu Kecmanovic wygrał dwa turnieje rangi ATP Challenger Tour.

W tym roku w/w tenisista na swoim koncie ma 14 zwycięstw i 22 porażki. Jego najlepszym osiągnięciem w bieżącym sezonie było dotarcie do ćwierćfinału w turnieju Great Ocean Road Open. W ostatnim czasie Serb jest w dołku co widać po osiąganych przez niego wynikach. W sześciu ostatnich turniejach z jego udziałem zdołał wygrac zaledwie dwa spotkania na osiem rozegranych. Kecmanovic wszystkie swoje zawody kończył na pierwszych dwóch rundach przegrywając między innymi z: Berankis, Nishikori czy Paire.

Jego przeciwnikiem będzie Popyrin – tenisista pochodzący z Australii. Alexei ma 22 lata, mierzy 196 cm wzrostu i w rankingu ATP zajmuje 69 lokatę. Zwycięzca juniorskiego French Open 2017 w grze pojedynczej chłopców. W ubiegłym roku na wszystkich nawierzchniach Australijczyk zanotował 37 wygranych i 33 porażki. Na kortach twardych w tym roku ma bilans dwudziestu sześciu wygranych i dwudziestu porażek. Jego głównymi atutami jest niewątpliwie bardzo dobry, silny serwis i równie dobra gra z głębi kortu. W ostatnich zawodach na Wielkim Szlemie w US Open zanotował trzecią rundę pokonując Albot i Dimitrov a ulegając dopiero po dobrym spotkaniu Evans.

Podobnie jak wyżej uważam, że zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji jest Popyrin, który znajduje się w dużo lepszej dyspozycji niżeli jego przeciwnik.

Popyrin – Kecmanovic Typ: 1 Kurs: 1.86 Bukmacher: PZBUK

Paul – Lopez

Lopez to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Doświadczony już i powoli myślący o emeryturze Feliciano ma 40 lat i w rankingu ATP zajmuje 107 miejsce. Mierzący 188 cm wzrostu Hiszpan najlepsze lata ma już za sobą. Niestety wiek nieubłaganie zbliża tego tenisistę do odłożenia rakiety w kąt. Z roku na rok Hiszpan gra coraz to gorzej o czym świadczą osiągane przez niego wyniki.

Niegdyś kapitalny tenisista wymieniany w gronie najlepszych a dzisiaj to „chłopiec do bicia”. W tym sezonie bilans Lopeza to dwanaście wygranych i dwadzieścia jeden porażek. Na hardzie Feliciano zdołał rozegrać piętnaście spotkań z których tylko pięć padło jego łupem. W ostatnich zawodach w US Open odpadł już w pierwszej rundzie przegrywając z Zapata.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Paul- tenisista pochodzący z USA. Tommy w rankingu ATP zajmuje 60 miejsce. 24-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 20 zwycięstw i 19 porażek. Najlepszym rezultatem jaki osiągnął w tym 2021 roku był ćwierćfinał w Amsterdamie. Amerykanin mierzy 185 cm wzrostu i bardzo dobrze porusza się po korcie, serwis jest na przyzwoitym poziomie a gra z głębi kortu wychodzi mu najlepiej szczególnie przy długich wymianach.

W tym spotkaniu uważam, że jeden z gospodarzy tych zawodów będzie miał przewagę w każdym aspekcie. Niestety Hiszpan pomimo swojego wieku jest cieniem zawodnika z przed paru lat i nie ma możliwości aby mógł walczyć tutaj przeciwko najlepszym.

Lopez – Paul Typ: 2 ( -2,5 gema) Kurs: 1.53 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button