Kupony bez podatku z tenisa u bukmachera LvBet.

Legalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom na zakłady z turnieju tenisowego, który jest rozgrywany w Rotterdamie o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon z aplikacji mobilnej, aby grać bez podatku.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14% od bukmachera LVbet

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmacher LvBet, a poza tym dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 10 do 16 lutego. Żaden typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tej akcji biorą udział kupony SOLO jak i AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z turnieju ATP Rotterdamie. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Istotne w tym wszystkim, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, a można ją pobrać legalnie ze strony www.LvBet.pl.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Warto jest zaznaczyć, że podczas tego turnieju zagra Hurkacz, który we wtorek zmierzy się z Tsitsipasem. Poza tym na kortach będziemy mogli obserwować jeszcze takich zawodników jak Auger Allassime, Goffin, Monfils czy Medvedev.

Każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów. Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną dla graczy o 14% pod warunkiem, że zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

Bonus bez depozytu od LvBet 2020

Legalny bukmacher LvBet oferuje każdemu graczowi na start darmowe środki już na sam start. Wystarczy dokonać rejestracji kontra i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszytko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma premię. Bowiem bukmacher LvBet przyznaje darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie do 1000 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button