Liga typerów F1. Walcz o 200 PLN!

28

Kto jako pierwszy dojedzie do mety najbliższego Grand Prix, a kto dość szybko będzie musiał pogodzić się z porażką? Fortuna przygotowała ligę typerów z nagrodami w wysokości 200 PLN!

Liga typerów F1. Walcz o 200 PLN!
Liga typerów F1. Walcz o 200 PLN!

F1 obstawianie w Polsce

Nie musisz zapisywać się do tej promocji. Wystarczy, że posiadasz konto na stronie legalnego bukmachera Fortuna i postawisz kupon AKO w portalu bądź w aplikacji mobilnej.

Do oferty wliczają się jedynie zakłady prematch. Na twoim kuponie muszą pojawić się minimum trzy typy, z których co najmniej jeden musi dotyczyć GP Australii w F1 sezonu 2019.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 10 PLN brutto. Zwycięzcami zostaną osoby, którym uda się osiągnąć najwyższe kursy w wygranych kuponach.

Legalne zakłady Fortuna

Nagrodą jest 200 PLN w postaci bonusu gotówkowego, który może być wykorzystany na obstawianie w Fortunie.

Jak informuje nas oficjalny regulamin tej promocji:

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jednej bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Nagroda pieniężna zostanie przypisane do konta gracza 18 marca„.

A ty masz już swoje typy bukmacherskie F1? Poznaj kursy na swoich faworytów i przekonaj się, czy masz szansę na to, by zgarnąć 200 PLN w promocji od Fortuny!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.