Obstawiasz z samego rana? Zobacz, jak odebrać bonus Forbet!

Często grasz z samego rana? Teraz to żaden problem, a nawet zaleta, bo możesz zyskać 14% wygranych więcej, niż o „normalnych” porach! Poznaj szczegóły promocji Forbet!

Obstawiasz z samego rana? Zobacz, jak odebrać bonus Forbet!
Obstawiasz z samego rana? Zobacz, jak odebrać bonus Forbet!

Forbet bonus o poranku

Poranny bonus Forbet to specjalne doładowanie, dzięki któremu można zdobyć 14% wygranych więcej w porównaniu z grą po południu. Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Nie ma w tym nic skomplikowanego i możecie się o tym dzisiaj przekonać!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Poniższej obejrzysz poradnik wideo, w którym dowiesz się, jak wykorzystać bonus przygotowany przez bukmachera Forbet. Pamiętaj, że w kuponie musisz zawrzeć przynajmniej cztery typy, by można było dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jak odebrać premię Forbet?

Ile dokładnie można zyskać? Nieskończenie wiele, a wszystko zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od tego, jaką kwotę postawisz na swoich faworytów. Bonus przyznawany jest, rzecz jasna, tylko w przypadku, gdy trafisz wszystkie typy!

Opisywana promocja powinna przypaść do gustu każdemu fanowi tenisa. Jak wiadomo nie od dzisiaj, wiele turniejów za oceanem odbywa się w ciągu nocy albo z samego rana!

Nie masz konta w Forbet? Pamiętaj, że z kodem „BETONLINE” do zdobycia jest 50 PLN ekstra na start!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button