Typ dnia Thiem – Djere – 19 lutego

Jedno ze spotkań pierwszej rundy turnieju w Rio de Janeiro zostanie rozegrane pomiędzy Thiemem, a Djere. Faworytem tego boju jest ten pierwszy i nie powinien mieć zbyt dużych problemów, aby zanotować wygraną.


Thiem – Djere – 19 lutego

Thiem – Djere – 19 lutego

Thiem to obecnie ósma rakieta męskiego tenisa. Po dosyć słabszym początku sezonu liczy teraz na znacznie więcej. Tym bardziej, że ten turniej rozgrywany jest na mączce, czyli ulubionej nawierzchni Dominica.

Niewątpliwie ten turniej dla niego leży. Ponieważ patrząc na poprzednie lata radził sobie bardzo dobrze. W 2017 roku wygrał tą imprezę, zaś przed tygodniem doszedł do ćwierćfinału.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Freebet od STS

Przed tygodniem grał na kortach w Buenos Aires, gdzie to doszedł do półfinału, w którym przegrał 2-1 z Schwartzmanem. Główną przyczyną porażki na pewno był źle rozpoczęty pojedynek, gdzie w pierwszej partii wygrał dwa gemy!

„Thiem jest zdecydowanym faworytem tego boju. Trudno jest uwierzyć, żeby ten mecz zakończył się innym wynikiem niż wygraną tego tenisisty” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Djere obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte miejsce w rankingu ATP. Owszem talent ten zawodnik posiada spory, ale trzeba powiedzieć, że nie ejst to ta sama liga co Dominic. Thiem jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala w każdym elemencie.

Poza tym Djere nic wybitnego w tym sezonie nie pokazuje. Wygrana przychodzi dla niego z wielkim trudem. Podczas ostatnich turniejów odpadał jeszcze w pierwszych rundach. W Aucklad nie był wstanie przebić się nawet przez eliminacje.

Jeżeli Thiem nie zlekceważy swojego rywala. Zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Jest znacznie lepszym zawodnikiem każdym elemencie od swojego przeciwnika.

Spotkanie Thiem – Djere można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Thiem – DjereThiem -1.51.42STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button