Obstawienie bez podatku u bukmachera Betclic. Bonus do 100 PLN dla graczy

Nowość na rynku bukmacherskim wprowadza legalny bukmacher Betclic Polska, który to operator wszystkim swoim użytkownikom za obstawienie meczy zwraca cały podatek i to be znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy od Betclic za obstawienie meczy

Darmowe bonusy od Betclic za obstawienie meczy

Jednak trzeba zaznaczyć, że promocja dotyczy jedynie kuponów, na których muszą znajdować się zdarzenia z tenisa. A dodać trzeba również fakt, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ turnieje w tej dyscyplinie rozgrywane są cały czas.

To sprawia, że gracz, który chce skorzystać z promocji „Tenisowy Cashback” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A ta oferta jest aktywna wyłącznie do 21 listopada do godz. 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Gwarantowane 100 PLN za typowanie meczy tenisowych:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem wystarczy zagrać kupon AKO lub SOLO, który to będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.80
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot podatku! I to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony. Warto jest zaznaczyć, że łączna premia w promocji Betclic bez podatku, jaka może zostać przyznana wszystkim graczom to nawet 100 PLN.

Bonus na start w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online każdemu nowemu użytkownikowi na sam start oferuje zakład bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby bezpieczny kupon był aktywowany.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button