Typy tenisowe na 20 listopada. Półfinały mężczyzn w ATP Finals.

Na sobotę do zaproponowania mam dwa typy z półfinałowych starć w ATP Finals rozgrywanym we Włoskim Turynie. W bezpośrednich meczach zmierzą się Djokovic kontra Zverev i Medvedev kontra Ruud.

Djokovic – Zverev

A. Zverev to pomimo tak młodego wieku (24 lata) należy do grona światowej elity męskiego tenisa. Na swoim koncie ma wiele zdobytych trofeów. W tym roku jego bilans to 57 zwycięstw i 15 porażek. W światowym rankingu Alexander zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce. Niemiec ma znakomite warunki fizyczne. 198 cm wzrostu i technika jaką obecnie posiada to główna broń w/w zawodnika. Silny serwis, twarda gra z głębi kortu. Dodatkowo Niemiec bardzo dobrze radzi sobie w grze defensywnej, przy czym świetnie porusza się po korcie. Na tym turnieju w drodze do półfinału pokonał Berrettini i Hurkacz. Porażki natomiast doznał przeciwko Medvedev. Alexander w całej swojej karierze występował na tych zawodach już cztery razy. Najlepszym wynikiem było wygranie całego turnieju w 2018 roku.

Jego przeciwnikiem będzie Djokovic – znany dobrze każdemu laikowi tego sportu. Novak to bardzo doświadczony 34-letni zawodnik, który ma wszystko i od kilkunastu lat osobiście dla mnie jest najlepszym tenisistą na świecie. W rankingu ATP Djoko zajmuje 1 miejsce. W bieżącym sezonie jego bilans ze wszystkich rozegranych spotkań to 51 zwycięstw i tylko 6 porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W bieżącym roku wygrywał takie turnieje jak: ATP Cup, Australian Open, Belgarde, French Open, Wimbledon i Paryż Masters. Na tym turnieju gra bardzo dobrze co świetnie obrazują mecze z jego udziałem. W drodze do meczu z Niemcem pokonał Rublev i Ruud.

Obaj panowie spotkali się ze sobą 12 razy i aktualny bilans to 8-4 dla Serba. Patrząc na obecną formę w tym turnieju uważam, że Djoko wygra ten mecz i zamelduje się w wielkim finale.

Djokovic – Zverev Typ: 1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Fortuna

Medvedev – Ruud

Ruud – zawodnik pochodzący z Norwegii. Zawodnik ma (22 lata). W gronie juniorów klasyfikowany był jako lider rankingu. Startując w turniejach singlowych w cyklu ATP World Tour osiągnął półfinał w lutym 2017 w Rio de Janeiro, stając się pierwszym Norwegiem od lipca 1999, który doszedł do najlepszej czwórki w zawodach tej rangi. W rozgrywkach ATP Challenger Tour jest zwycięzcą 1 turnieju.

Casper mierzy 183 cm wzrostu i jego ulubioną nawierzchnią są korty ziemne na których osiąga najlepsze wyniki. W tym sezonie jego bilans ogólny to 55 wygranych i 16 porażek. Najlepszym turniejem był Australian Open, gdzie doszedł do 1/16. Po turnieju w Acapulco Ruud musiał wyleczyć kontuzje. Po dwutygodniowej przerwie powrócił na korty, gdzie kontynuował swoją znakomitą passę zwycięstw. Nie tak dawno w zawodach rozgrywanych w USA wygrał cały turniej pokonując w finale Norrie. W kolejnych zawodach notował dwukrotnie ćwierćfinał i raz 1/16. Na tych zawodach udało mu się awansować z drugiego miejsca ogrywając Norrie i Rublev.

Jego przeciwnikiem będzie Medvedev – zawodnik pochodzący z Rosji. 25-letni tenisista w rankingu zajmuje 2 miejsce. Jego bilans w tym sezonie to 57 wygranych i 12 porażek. W grze pojedynczej zwyciężył w dziewięciu turniejach rangi ATP Tour: w 2018 roku w Sydney,Winston – Salem i Tokio oraz w 2019 roku w Sofii Cincinnati oraz w tym roku w Paryżu. W bieżącym sezonie dołożył trzy zwycięstwa w Toronto, Marsylii i w Mallorca. Dodatkowo siedmiokrotnie dochodził do finałów, w których został pokonany, w tym podczas US Open 2019.

Rosły zawodnik (198 cm wzrostu) w ostatnim czasie bardzo poprawił swój serwis co jest zauważalne. Kiedy zawodzi jego gra w wymianach to stać go na dobre odrzucające rywala od siatki podanie. Rosjanin znakomicie czuje się na hardzie i halowej nawierzchni i to tutaj zdobywa swoje największe trofea. Ten rok jest kolejnym bardzo udanym w wykonaniu Rosjanina. Na tych zawodach w pierwszych spotkaniach pokonał Hurkacza, Zvereva i Sinnera zapewniając sobie awans w półfinale.

Patrząc na występy obu panów na tym turnieju uważam, że Medvedev wygra tutaj szybko i łatwo. Z całym szacunkiem dla Ruud ale to nie jest poziom zbliżony do genialnego Rosjanina.

Medvedev – Ruud Typ: 1 ( 2-0) Kurs: 1.79 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button