Podstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN

Przed nami trzynasty dzień kwietnia. Z tej okazji bukmachera Fortuna ma dla swoich graczy promocję, w które rozdaje bonusy w wysokości 20 PLN. Wystarczy zawrzeć dwa kupony z oferty na żyw u bukmachera, aby cieszyć się z bonusu.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 -23:59. I to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia co najmniej dwóch kuponów u bukmachera Fortuna. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty LIVE.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to nie może być ona mniejsza niż 20 PLN. Bukmacher dopuszcza podczas tej promocji kupony: pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz maxikombi.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Fortuna automatycznie przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie środków FKP. I co najważniejsze w tym wszystkim nie ma znacznie jak zostanie rozliczony kupon, czy będzie to wygrany czy przegrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button