Typ dnia: Ruud – Pujol – – 12 kwietnia (piątek)

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju w Houston zostanie rozegrane pomiędzy Ruudem, a Granollersem – Pujol . Faworytem tego boju jest ten pierwszy, chociaż można być pewnym, że zapowiada się dosyć ciekawy pojedynek.


Darmowy typ i analiza bukmacherska z tenisa

Darmowy typ i analiza bukmacherska z tenisa

Ruud obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte piąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sfalsyfikowany jest na sto dwunastej pozycji. Trzeba również podkreślić, że owszem Marcel jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala, ale ma już swoje lata i ciężko jest mu już nawiązać wyrównaną walkę z młodymi zawodnikami.

Ruud w tym sezonie miał przyjemność pograć na mączce, gdzie tego trzeba podkreślić, że prezentował się bardzo dobrze. Ponieważ w mocno obsadzonych turniach w Rio de Janeiro oraz Sapo Paolo dochodził odpowiednio do ćwierćfinału i półfinału. Swoją dobrą dyspozycję na tej nawierzchni również potwierdził w tym turnieju, gdzie to najpierw pokonał Deliena, zaś w drugiej rundzie okazał się lepszy od Opelki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

etoto freebet kod promocyjny
etoto freebet kod promocyjny

Dla Marcela natomiast jest to pierwszy w tym sezonie turniej na mączce. I trzeba przyznać, że rozpoczął go bardzo dobrze, ponieważ nie miał łatwych rywali. Najpierw sprawił małą niespodziankę pokonując Fritza, zaś w drugiej rundzie okazał się lepszy od Tomica, ale trzeba również podkreślić, że rywal kompletnie nic nie grał. Tomic kompletnie przeszedł obok tego spotkania.

A trzeba podkreślić, że wcześniej Pujol nic wybitnego nie prezentował. Jedynie w tym sezonie wyszedł mu jeden turniej, miał to miejsce w styczniu. Był to challenger w Da Niang, gdzie wygrał, ale później najdalej dochodził już tylko do drugiej rundy.

Reasumując, Ruud bardziej przekonuje swoją grą, a także wynikami w tym sezonie na mączce. Pujol na clayu gra rzadko, a jak już występuje to ciężko mu o dobre wyniki.

MeczTypKursBukmacher
Ruud – Pujol11.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button