PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 500 PLN

Najnowszy bonus powitalny nowym graczom oferuje bukmacher PZBuk, który to zwiększa o 100% pierwszą wpłatę przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”. Każdy typer w ramach tej akcji może maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN w formie środków bonusowych.

Bonusy u bukmachera PZBuk 2019

Bonusy u bukmachera PZBuk 2019

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera PZBuk.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta nie zajmie graczowi zbyt wiele minut, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jaki kod promocyjny u bukmachera PZBuk?

Istotne w tym wszystkim jest odblokowanie bonusu powitalnego. Można to wykonać jedynie przez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Istotne w tym wszystkim jest to, ze gracz później nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

sts bonus bez depozytu

Po spełnieniu tych warunków typer musi dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty, ponieważ bukmacher PZBuk przyznaje równowartość depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty o wartości 350 PLN. Taką samą kwotę otrzyma od wspomnianego operator w formie środków bonusowych. Razem gracz będzie posiadał 700 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowe środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher PZBuk zaksięguje depozyt.

Warto jest wiedzieć, że maksymalnie w ramach tej promocji każdy użytkownik może otrzymać 500 PLN.

Użytkownicy posiadające konto u bukmachera PZBuk w Polsce mogą liczyć na inne promocje. Bowiem wspomniany chociażby operator oferuje na “komborakieta” czy też “kombodoładowanie”, gdzie to można liczyć na większe wygrane o 14%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button