Typ dnia z tenisa – 21 listopada (czwartek)

Jedno z dzisiejszych czwartkowych spotkań podczas challengera w Maia będzie to rywalizacja pomiędzy Binadio z Sousą. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten drugi, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego spotkania.

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Bonadio mimo, że posiada już swoje lata zajmuje obecnie miejsce w piątej setce. Włoch w swojej karierze nic wybitnego w swojej karierze nie wywalczył. Fakt, że był najwyższej sklasyfikowany zawodnikiem na pozycji 326 jego tego najlepszym dowodem.

Przyjdzie mu zmierzyć się teraz z Sousą, który sklasyfikowany jest na sto czterdziestej szóstej lokacie. Jednak Pedo ma znacznie większe osiągniecia od swojego rywala. Jak chociażby dwa wygrane turnieje w tym roku!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Sousa jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Warto jest podkreślić, że Włoch w ostatnim czasie nic szczególnego nie osiągał. Patrząc na jego występy od września to największy swój osiągnął w Biella, gdzie to doszedł do drugiej rundy. W pozostałych swoich występach odpadał i to w pierwszych rundach.

sts bonus bez depozytu

Znacznie lepiej prezentował się Susa, który to chociażby w FLorencji doszedł do finału, następnie w Barcelonie zanotował ćwierćfinał. Poza tym gra tutaj na własnej ziemi więc motywacji na pewno dla niego nie zabraknie, aby osiągnąć dobry rezultat.

W pierwszej rundzie tego turnieju Portugalczyk walczył z Martilem. Miał nieco problemów z rywale, ale ostatecznie wygrał 2-1. Bonadtio natomiast sprawił dwie niespodzianki, gdzie to pokonywał rezultatem 2-1 Gabashvillego oraz Miloleejvica.

Reasumując, jeśli Portugalczyk zagra na swoim poziomie i nie zlekceważyć swojego rywala to śmiało można powiedzieć, że nie powinien mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Binadio – SousaDW 0-21.45BetFan

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button