Typy tenisowe na 22 Listopada

Na dzisiaj do zaoferowania mam cztery spotkania mężczyzn w ramach turniejów rozgrywanych w Austin i Naples 3. Wybrane pojedynki to: Altamirano – Habib, Adams – Roelofse, Etcheverry – Baez i Ficovich – Heller.

Altamirano – Habib

Altamirano to zawodnik pochodzący z USA. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 369 miejsce. W tym roku jego bilans biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie to 23 wygrane i 24 porażki. Na kortach twardych 18-17. W tym turnieju rangi ITF w dwóch pierwszych pojedynkach gładko pokonał Shabaz i Brown 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem jest Habib – zawodnik pochodzący z Lebanon. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 733 miejsce. W tym sezonie na wszystkich kortach ma bilans 15 wygranych i 10 porażek. Na kortach twardych 15-7. Na tym turnieju pokonał Zhu, Carr, Pierce i Azoides.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Sądzę, że faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie Altamirano, który na ten moment jest o wiele lepszym zawodnikiem niż jego przeciwnik.

Altamirano – Habib Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Adams – Roelofse

Adams to zawodnik pochodzący z USA. 25-letni zawodnik w rankingu zajmuje 739 miejsce. W tym sezonie Harrison gra bardzo kiepsko o czym świadczy jego ogólny bilans 17 wygranych i 21 porażek. Na kortach twardych ma 9 wygranych i 13 porażek. W tym sezonie zawodnik zaliczył jeden finał, w którym doznał porażki. Na tych zawodach pokonał Breitbach i Harper.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Roelofse – zawodnik pochodzący z RSA. 30-letni już tenisista w rankingu zajmuje 647 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 22 wygrane i 18 porażek. Na kortach twardych ma 18-12. Na tym turnieju w/w zawodnik pokonał Oetzbach i Butsch.

Patrząc na grę obu panów w całym tym sezonie, nie mam żadnych wątpliwości,że o wiele lepszym zawodnikiem nadal pozostaje Roelofse. Dlatego też czuję jego zwycięstwo w tym bezpośrednim pojedynku.

Adams – Roelofse Typ: 2 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Ficovich – Heller

Ficovich – tenisista pochodzący z Argentyny. Zawodnik ma 22 lata i zajmuje 244 miejsce w rankingu. W tym roku Juan głównie grywa na kortach ziemnych. Jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 64 wygranych i 24 porażki. Ficovich swoich sił w tym roku próbuje w większości w turniejach rangi ITF. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Crawford, następnie w kolejnej odprawił Lama 2-0.Obydwa spotkania zostały przez niego wygrane bez przegranego seta.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Heller – zawodnik pochodzący z Niemiec. W rankingu Peter zajmuje 396 miejsce. W tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnię Heller na swoim koncie ma 46 wygranych i 30 porażek. Na kortach ziemnych 40-22.

Faworytem w tym pojedynku jest Argentyńczyk, który nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Hellera.

Ficovich – Heller Typ: 1 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button