Promocje „4+1” od bukmachera STS. Darmowy freebet od STS

Aktywni gracze legalnego bukmachera STS mogą liczyć na promocję „4+1”, w której to akcji operator przyznaje darmowy kupon. Wystarczy zawrzeć cztery zakłady na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, aby otrzymać darmowy freebet.

Darmowy bonus od STS 2020

Darmowy bonus od STS 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja „4+1” trwa do odwołania, ale gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Należy jednak pamiętać, że w czasie jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz musi zagrać minimum cztery kupony, które muszą zostać rozliczone.

Bukmacher STS w ramach tej akcji dopuszcza kupony zarówno SOLO jak i AKO, ale ich kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie typy będą znajdować się na kuponie. Bowiem dopuszczalne są zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy jednak pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN. Z tej oferty wykluczone są od razu wszystkie zdarzenia zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy freebet o wartości 11 PLN. I to bez znaczenia jak zagrane kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to na start może otrzymać już freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Poza tym po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na kolejne środki w wysokości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc liczyć na te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że gracz później nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać. Aktualny kod promocyjny STS ważny jest przez cały czas, więc z darmowego bonusu może skorzystać każdy nowy gracz bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button