Typy tenisowe na 28 listopada.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam pięć spotkań w rmach turniejów rangi ITF. Wybrane pojedynki zostaną rozegraną w turnieju w Maldonado i Santo Domingo. Spotkania: Mora – Echazu, Brymer – Olivares, J.I.Guido – F. Moreno, M. Navone – Alejo, Besada – Cigarran.

Echazu – Mora

Echazu to tenisista pochodzący z Peru. Doświadczony już 30-letni zawodnik w rankingu zajmuje 559 miejsce. Na swoim koncie w tym roku ma 31 wygranych i 23 porażki. Na kortach twardych 10-7. W tym sezonie zawodnik ma dwa występy w finałach ITF z czego udało mu się wygrać. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Hinsching 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Mora – zawodnik pochodzący z Francji. 22-letni tenisista w rankingu zajmuje 961 miejsce. W tym roku jego bilans patrząc na wszystkie nawierzchnie to 22 wygrane i 26 porażek. Na kortach twardych ma 2-3. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Blumenberg. Dla Maxime ten sezon na pewno nie jest udany pod kątem wyników. Zawodnik nie zdołał wani jednym turnieju awansować do finału żadnego turnieju. Co więcej głównie jego zawody kończyły się albo w pierwszej albo w drugiej rundzie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem w tym pojedynku jest według mnie o wiele lepszy na dzień dzisiejszy Echazu.

Echazu – Mora Typ: 1 Kurs: 1.46 Bukmacher: Forbet

Brymer – Olivares

Brymer to zawodnik pochodzący z USA. 24-letni tenisista w rankingu zajmuje 504 miejsce. W tym roku jego bilans to 58 wygranych i 31 porażek. Gage uwielbia korty twarde i praktycznie oprócz jednego meczu na innej nawierzchni rozegrał tu wszystkie swoje spotkania. W tym sezonie może pochwalić się dojściem do czterech finałów rangi ITF. Tam jednak ma pecha bo na cztery spotkania zdołał wygrać tylko jedno. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Iamachkine 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Olivares – zawodnik pochodzący z Dominikany. 22-letni tenisista w rankingu zajmuje 616 miejsce. Na swoim koncie w tym roku Jose ma 27 wygranych i 19 porażek. Na kortach twardych 14-8. W tym sezonie najlepszymi wynikami tego zawodnika były trzy awanse do półfinałów turniejów rangi ITF. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Mendez 2-0.

Faworytem w tym spotkaniu jest według mnie Brymer, który póki co dysponuje większymi umiejętnościami niż jego przeciwnik.

Brymer – Olivares Typ: 1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Forbet

Guido – Moreno

Guido to zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 802 miejsce. Jego bilans ze wszystkich nawierzchni w tym roku to 24 wygrane i 21 porażek. Ten sezon młody Ivan na pewno nie może zaliczyć do udanych. W Większości zawodach, w których grywał odpadał w pierwszych dwóch rundach. na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał A. Bisso 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Moreno – zawodnik pochodzący z Argentyny. 25- letni tenisista w rankingu zajmuje 1417 miejsce. W tym roku bilans w/w gracza to 21 wygranych i 13 porażek. Dla Moreno to także bardzo kiepski sezon. W tym sezonie mało kiedy potrafił awansować dalej niż pierwsza runda jakichkolwiek rozgrywek. Najczęściej swoje przygody kończył na kwalifikacjach albo w 1 rundzie.

Faworytem w tym pojedynku jest Guido , który taki mecz jak ten powinien wygrać bez żadnych problemów.

Guido – Moreno Typ: 1 Kurs: 1.53 Bukmacher: Forbet

Navone – Alejo

Alejo to zawodnik pochodzący z Argentyny. 24-letni tenisista w rankingu zajmuje 1013 miejsce. Na swoim koncie w tym roku Vilaro ma 17 wygranych i 16 porażek. Wszystkie swoje pojedynki rozegrał na mączce. Jego najlepszym wynikiem w tym sezonie było osiągnięcie w jednym turnieju ćwierćfinału. W innych turniejach najczęściej odpadał w pierwszych rundach a czasami nawet w kwalifikacjach.

Jego przeciwnikiem będzie Navone – zawodnik pochodzący z Argentyny. 18-letni tenisista w rankingu zajmuje 943 miejsce. W tym roku bilans Mariano to 29 wygranych i 15 porażek. Podobnie jak jego rywal wszystkie spotkania rozegrał na mączce. Navone także nie przekroczył w tym roku ćwierćfinału ale w przeciwieństwie do swojego przeciwnika zagrał w najlepszej ósemce kilka razy.

Faworytem w tym pojedynku jest Navone.

Navone – Alejo Typ: 1 Kurs: 1.31 Bukmacher: Forbet

Besada – Cigarran

Besada to zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 1459 miejsce. Na swoim koncie w tym roku Santiago ma 11 wygranych i 9 porażek. W tych zaledwie 20 spotkaniach Besada niczego nie osiągnał. Jego mecze bardzo szybko kończyły się porażkami zazwyczaj już w kwalifikacjach. Najlepszym rezultatem w tym roku było dojście do 1/16. Na tym turnieju w pierwszym swoim pojedynku pokonał Di Natale 2-0.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Cigarran – zawodnik pochodzący z Argentyny. 19-letni tenisista w rankingu zajmuje 2193 miejsce. W tym roku |Thiago rozegrał zaledwie 12 spotkań z czego tylko pięć wygrał. Fatalny sezon tego zawodnika jeśliby spojrzeć na wyniki. Tylko dwa razy w tych wszystkich spotkaniach udało mu się zakwalifikować do pierwszej rundy, gdzie od razu przegrał.

Mimo, że obaj zawodnicy grają bardzo kiepsko w tym roku to ja jednak bez żadnych wątpliwości idę w stronę znacznie lepszego Besada.

Besada – Cigarran Typ: 1 Kurs: 1.48 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button