Typy tenisowe na dzień 30 listopada.

Dzisiaj w ostatnim dniu listopada do zaoferowania mam trzy spotkania w ramach turniejów rangi ITF. Wybrane pojedynki to : Comesana – Kestelboim, Hidalgo – Taverna i Choinski – Jubb. Mecze rozgrywane są w dwóch turniejach : Santo Domingo i Maldonado.

Comesana – Kestelboim

Comesana to zawodnik pochodzący z Argentyny. Zaledwie 19-letni tenisista w rankingu zajmuje 836 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to 25 wygranych i 19 porażek. W tym sezonie jest to dla tego zawodnika najlepszy rezulta. Do tej pory nie potrafił awansować dalej niż ćwierćfinał. Na tym turnieju pokonał Roncadelli, Ciurletti, Navone.

Jego przeciwnikiem będzie Kestelboim – zawodnik pochodzący z Argentyny. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 558 miejsce. W tym roku Mariano na swoim koncie ma 37 zwycięstw i 19 porażek. na tym turnieju pokonał Bruna i Egea.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Patrząc przez pryzmat całego sezonu uważam, że to starszy o 4 lata lata Kestelboim znajduje się w znacznie lepszej formie od swojego rywala i to on nie powinien dzisiaj mieć problemów z wygraniem tego pojedynku.

Comesana – Kestelboim Typ: 1 seta wygra Kestelboim Kurs: 1.37 Bukmacher: Forbet

Hidalgo – Taverna

Hidalgo to zawodnik pochodzący z Argentyny. 29-letni tenisista w rankingu zajmuje 809 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to 15 wygranych i 9 porażek. Gabriel jak widać w tym roku grał bardzo mało. Na tym turnieju pokonał Skierkier, Vilicich oraz Besada. Hidalgo znakomicie wygląda tutaj na tych zawodach. W każdym spotkaniu gra pewnie i zdecydowanie co sprawia, że bardzo gładko ogrywa swoich przeciwników. Do tego pojedynku nie stracił ani jednego seta.

Jego przeciwnikiem będzie Taverna – zawodnik pochodzący z Argentyny. 26-letni tenisista w rankingu zajmuje 696 miejsce. Na swoim koncie w tym sezonie Santiago ma 21 wygranych i 16 porażek. Na tym turnieju zawodnik pokonał Aranguren, Aboian oraz Moreno. W każdym z tych trzech wymienionych spotkań Taverna tracił seta i ma prawo być już zmęczony.

Faworytem według mnie w tym pojedynku jest Hidalgo, który znakomicie gra na tym turnieju.

Hidalgo – Taverna Typ: 1 Kurs: 1.74 Bukmacher: Forbet

Choinski – Jubb

Choinski to zawodnik urodzony w Niemczech – 23-letni tenisista. Sklasyfikowany jest na 277 miejscu w rankingu. W tym roku na swoim koncie ma 40 wygranych i 30 porażek. Na mączce rozegrał w 2019 roku 31 spotkań z czego 16 wygrał. W tym sezonie Jan na swoim koncie ma jeden wygrany turniej rangi ITF. Na tych zawodach pokonał Catanzariti, Zeballos i Del Pino. Choinski znakomicie gra na tym turnieju co pokazują jego spotkania. W trzech starciach nie dał najmniejszych szans swoim rywalom na choćby równą walkę w każdym secie.

Jego przeciwnikiem będzie Jubb – zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii. 20-letni tenisista w rankingu zajmuje 533 miejsce. Na swoim koncie w tym roku biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 21 zwycięstw i 10 porażek. Podobnie jak jego dzisiejszy rywal Paul na swoim koncie w tym roku ma jeden zwycięski turniej rangi ITF. Na tych zawodach pokonał Mendoza, Kodat i Echazu.

Faworytem wedlug mnie jest Choinski, któy rewelacyjnie spisuje się na tym turnieju.

Choinski – Jubb Typ: 1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button