Tenisowa liga typerów w LV BET. 2000 PLN do wygrania!

Bukmacher LV BET organizuje ligę typerów na tegoroczny turniej Australian Open. Już teraz możesz sprawdzić, jak dzięki tej zabawie zyskać nawet 2000 PLN!

Tenisowa liga typerów w LV BET. 2000 PLN do wygrania!
Tenisowa liga typerów w LV BET. 2000 PLN do wygrania!

Typowanie Australian Open 2019

Oferta przez nas opisywana dostępna jest od dnia 14 stycznia i obowiązuje do 27. tego samego miesiąca. Nie musisz zapisywać się do turnieju – wystarczy, że będziesz stawiał zakłady kwalifikacyjne.

Organizator bierze pod uwagę każdy kupon zagrany na Australian Open 2019 za co najmniej 10 PLN. Co najważniejsze, do rankingu ligi typerów liczą się zarówno wygrane, jak i przegrane typerów!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Konkurs z nagrodami na Australian Open

Wszystkie nagrody wypłacone zostaną przez LV BET dzień po zakończeniu okresu promocyjnego. Pieniędzy można spodziewać się zatem w dniu 28 stycznia.

Jeżeli nie masz konta w LV BET, możesz założyć je online poprzez specjalny formularz online. Przy rejestracji można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button