Turniej w Waszyngtonie większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

W poniedziałek 29 lipca rusza turniej w Washingtonie, gdzie to zarówno będą rywalizować mężczyźni jak i kobiety. Z okazji tego wydarzenia bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Washingtonie

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Waszyngtonie

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju mężczyzn, kobiet w Washingtonie.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowej jak i na żywo.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 14%!

Bonus 20 PLN na start u bukmachera LvBet!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera LvBet to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ operator już za samą rejestrację oferuje swoim graczom bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mógł liczyć na częste promocje i bonusy. Jak chociażby pakiet powitalny, gdzie to można uzbierać łącznie bonus do 1500 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button