ATP w Waszyngtonie: Fratangelo – Karlovic – 29 lipca (poniedziałek)

Jak to była w poniedziałki rozpoczynają się nowe turnieje. Dzisiaj zawodnicy zaczynają bój w Waszyngtonie. Jedno z pierwszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Fratangelo, a Karlovicem. Zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie, ale z ostatecznego zwycięstwa powinien cieszyć się ten drugi.

Fratangelo – Karlovic: Typ i analiza

Fratangelo – Karlovic: Typ i analiza

Patrząc na ranking to nieco wyżej sklasyfikowany jest Ivo, który obecnie zajmuje osiemdziesiąte pierwsze miejsce. Jego bilans gier na hardzie w tym sezonie to osiem wygranych i pięć porażek. Dla porównania Fratangelo to sto dwudziesta trzecia rakieta męskiego tenisa. Na betonie ten zawodnik w tym roku wygrał dziewięć spotkań i siedem razy przegrywał.

Jak dobrze wiadomo Karlović to zawodnik, którego jest niezwykle ciężko przełamać. Jego atomowy serwis sprawia rywalom ogromne problemy. To wszystko sprawia, że dla części zarodników jest praktycznie nie do przełamania. I niewątpliwie jest to główny czynnik w tym boju. Nawierzchnia podczas turnieju w Waszyngtonie ku temu sprzyja.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Można być pewnym, że jeżeli Ivo będzie serwował na swoim poziomie to powinien wygrać ten pojedynek” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Warto jest podkreślić, że Fratangelo ma problem z zawodnikami, którzy bazują przede wszystkim na serwisie, ponieważ mierzył się z Querreyem czy też Benchetritem, w których to pojedynkach Amerykanin nie wygrał nawet seta.

Owszem na pewno nie jest to dobry sezon zarówno w wykonaniu Fratangelo, jak i Karlovica, ponieważ obu stać jest na lepszą grę, jak i wyniki. Jednak to właśnie doświadczenie przemawia za Ivo jak i jego atomowy serwis.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Z pewnością Fratangelo będzie miał spore problemy, żeby przełamać Ivo. Musiaoby na to złożyć się wiele czynników, ale patrząc, że ten turniej rozgrywany jest na hardzie to dodatkowo premiuje Karlovica.

Spotkanie Fratangelo – Karlovic można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Fratangelo – Karlovic11.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button