ATP w Waszyngtonie: Opelka – Eubanks – 30 lipca (wtorek)

Wtorkowe spotkanie pomiędzy Opelką, a Eubanksem zakończy praktycznie zmagania pierwszej rundy zmagań podczas turnieju w Waszyngtonie. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy, który nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Opelka – Eubanks: Tenis i analiza

Opelka – Eubanks: Typ i analiza

Opoelka jest to młody, utalentowany zawodnik. Mimo, że ma zaledwie dwadzieścia dwa lata zajmuje czterdzieste trzecie miejsce w rankingu ATP,.Natomiast jest rywal można śmiało powiedzieć, że już takich możliwości nie posiada. Mimo, że Eubanks jest o rok starczy jest sklasyfikowany pod koniec drugiej setki!

Wyniki w tym sezonie na hardzie również bardziej przemawiają za Opelką, który to wygrał dwanaście spotkań i siedem razy przegrywał, zaś jego rywal zanotował jedenaście zwycięstw i dziesięć razy ponosił porażkę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Opelka do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrym nastroju. Po tym jak przed tygodniem na kortach w Atlancie doszedł do półfinału po niezwykle dobrym i ciekawym pojedynku z De Minarrrem. Jednak nie można zapominać, że po drodze pokonał chociażby Isnera, którego nie jest tak prosto ograć przede wszystkim przez warunki fizyczne. Jednak w decydujących momentach Opelka umiał wygrywać decydujące piłki. Jedną z mocnych stron tego zawodnika jest serwis, przy własnym podaniu jest niezwykle ciężko punktować. Zresztą mogliśmy nie raz się o tym przekonać, jak chociażby podczas turnieju w Atlancie.

Nie da się ukryć, że Reily bardzo dobrze czuje się na kortach z twardą nawierzchnią, co zresztą nie raz pokazywał w tym roku. Wyniki same to pokazują. W półfinale challengera w Dallas doszedł do półfinału, następnie wygrał turnieju w Nowym Yorku (w hali), zaś pod koniec marca zaliczył solidny występ w Miami.

„Nie da się ukryć, że Opelka jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i to pod każdym względem od swojego rywala. Jeżeli zaprezentuje się na takim poziomie co w Atlancie ten pojedynek powinien zakończyć nawet i w dwóch setach” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Eubanks jest znacznie słabszym zawodnikiem, a jak zobaczymy na jego występ w ostatnim czasie trudno jest uwierzyć, żeby nagle coś mogło się zmienić i żeby ten zawodnik prezentował się już lepiej. Patrząc na jego wyniki to trzeba podkreślić, ze ćwierćfinał challengera w Winnetka bł jego największym „sukcesem” w karierze. W łącznej jego karierze udało się wygrać po jednym turnieju rankingi ITF i challengera!

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Jak przychodzi grać mu w turniejach rankingi ATP o dobry wynik jest mu niezwykle ciężko i odpada niezwykle szybo. Swoje zmagania rozpoczyna w kwalifikacjach, jak mu udaje się je przejść to odpada w turnieju głównym już w pierwszych rundach.

Reasumując, ciężko uwierzyć, żeby ten pojedynek mógł potrwać zbyt długo. Opelka jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala pod każdym względem. Jeżeli nie zlekceważy rywala i zagra na swoim poziomie to bez najmniejszych problemów powinien wygrać.

Spotkanie Opelka – Eubanks można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Opelka – EubanksOpelka – 1.5 gema1.46LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button