ATP w Waszyngtonie: Isner – Hurkacz – 31 lipca (środa)

Na środę zaplanowano spotkania drugiej rundy turnieju w Washingtonie. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Hurkaczem, a Isnerem. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Amerykanina. Jednak śmiem twierdzić, że stać jest Polaka ma małą niespodziankę. Jednak przekonany, że Polak ugra minimum jednego seta.

Isner – Hurkacz: Typ i analiza

Isner – Hurkacz: Typ i analiza

Hubert cały czas robi postępy w swojej grze i jest ona coraz bardziej dojrzała. To wszystko sprawia, że awansują coraz wyżej w rankingu. Obecnie sklasyfikowany ten zawodnik jest na czterdziestej czwartej pozycji. Isner natomiast to obecne piętnasta rakieta.

Trzeba przyznać, że obaj zawodnicy niezwykle dobrze czują się na hardzie. Hurkacz w tym sezonie zanotował czternaście zwycięstw i pięć razy ponosił porażkę, zaś Isner zanotował trzynaście zwycięstw i siedem razy razy przegrywał.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Hurkacz niewątpliwie posiada spory potencjał jak i możliwości. Stać jest jego na zanotowanie zwycięstwa, tym bardziej, że Isner nie wybitnego nie pokazuje” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Dla Isnera będzie to już trzeci w ostatnich tygodniach turniej. Najpierw mierzł się w Newport, gdzie to okazał się najlepszy. Jednak trzeba podkreślić, że jego gra nie była w żadnym wypadku porywająco. Z całym szacunkiem do takich zawodników jak Ebden, Majchrzak czy Humbert, gdzie to z nimi wygrał 2-1. Ci zawodnicy potrafili przeciwstawić się Amerykanowi i wygrywać regularnie minimum po jednym secie. Można powiedzieć zdecydowanie, że w każdym z tych pojedynków męczył się i to niezwykle mocno.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Trzeba też podkreślić, że na przestrzeni ostatnich tygodni rozgrywał dużą ilość turniejów, a to może spowodować u niego lekkie zmęczenie. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u Hurkacza, który po rozgrywkach na trawie udał się na odpoczynek i teraz rozpoczyna swoją batalię na betonie, gdzie z pewnością jest wypoczęty, a do tego głodny gry. Po tym miał sporo czasu na przygotowanie się do turniejów w Ameryce pod okiem nowego trenera i jeszcze lepszego wyniku w US OPEN niż miało to miejsce w Wimbledonie.

Obaj zawodnicy przede wszystkim bazują na solidnej grze przy własnym podaniu. Serwis Isner jak i Polaka jest ich mocną strona. Jednak można odnieść wrażenie, że to Hurkacz jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem. Umie sobie radzić dużo lepiej i na pewno będzie chciał to udowodnić w tym pojedynku. Tym bardziej, że Isner oprócz serwisu gra niezwykle średnio.

Spotkanie Isner – Hurkacz można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Isner – HurkaczHurkacz +1.5 seta1.51LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button