Typ dnia: Hurkacz vs Tsitsipas – 28 lutego (czwartek)

Hurkacz sprawił sporą niespodziankę w środę pokonując Nishikoriego. W czwartek natomiast przyjdzie mu zmierzyć się z Tsitispasem, gdzie zdecydowanym rywalem jest ten drugi.

Tenis typy dnia - 4 stycznia (piątek)
Hurkacz vs Tsitsipas – 28lutego (czwartek)

Hurkacz vs Tsitsipas – 28lutego (czwartek)

Hubert do tego boju na pewno przystąpi bardziej pewni. Osiągnął bardzo duży sukces pokonując głównego faworyta do wygrania tego turnieju. Umiał utrzymać nerwy na wodzy. W decydujących momentach spotkania był górą. Ale pytanie, czy ma na tyle siły, żeby sprawił niespodziankę.

Tsitsipas dobrze wie, że nie może zlekceważyć swojego rywala. Hurkacz coraz bardziej daje o sobie znać u czołowych zawodników. A dzisiaj z pewnością sprawił większe zainteresowanie swoją osobą. Chociaż jak porównamy obu zawodników to różnica jest bardzo dużo. Tsitsipas obecnie zajmuje jedenaste miejsce w rankingu ATP, zaś Polak sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej siódmej pozycji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Kod promocji

„Hurkacz w środę sprawił sporą niespodziankę pokonując Keiego. Jednak teraz znowu czeka go bardzo trudna przeprawa. Będąc obiektywnie, to jak Polakowi uda się ugrać seta to będzie spory sukces” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Tsitsipas po sporej wpadce w Rotterdamie zaczął znowu grać na wysokim poziomie. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się w Marsylii, gdzie w ładnym stylu wygrał turniej. Pokonując tam chociażby takich zawodników jak Goffin, Stakhovsky czy Kukushkin. Warto jest również odnotować, że podczas tamtego turnieju nie stracił żadnego seta. Co ciekawe we Francji obaj zawodnicy się spotkali. Wówczas Polak był wstanie powalczyć jedynie w pierwszym secie, gdzie to wygrał cztery gemy. Druga partia była zdecydowanie pod dyktando Stefanosa.

Tsistipas niewątpliwie jest znacznie lepszym zawodnikiem o większym potencjale od Polaka. Atutem Hurkacza na pewno jest fakt, że utrzymuję swoją dyspozycję. Lecz Stefanos potrafi podkreślić tempo i „włączyć” piąty bieg. A wówczas na pewno problemy będzie miał Polak.

Spotkanie Hurkacz – Tsitsipas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hurkacz – Tsitipas21.30Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button