Typ dnia Monfils – Medvedev – sobota (16 lutego)

Na sobotę zaplanowano spotkania półfinałowe podczas turnieju ATP w Rotterdamie. W jednym z nim po przeciwnych stronach siatki pojawią się Monfils z Medvedevem. Faworytem tego boju jest ten drugi i to właśnie jego powinniśmy zobaczyć w jutrzejszym finale.

Monfils – Medvedev – sobota (16 lutego)

Monfils – Medvedev – sobota (16 lutego)

Trzeba najpierw na wstępie podkreślić, że obaj zawodnicy spotkali się przed tygodniem podczas turnieju w Sofii. Wówczas Rosjanin dosyć pewnie wygrał pojedynek w dwóch setach. Dzisiaj może już tak łatwo dla niego nie pójść, ale ostatecznie powinien cieszyć się z zwycięstwa.

„Mecz zapowiada się dosyć ciekawie. Jednak to właśnie Medvedev ma więcej atutów do wygrania tego spotkania. Gra znacznie lepiej i co istotne umie podnieść po lekkim kryzysie. A tego nie można powiedzieć o Francuzie” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Można odczuwać wrażenie, że Medvedev jest nieco zmęczony. Lecz podczas wczorajszego pojedynku z Tsongą wyglądał dobrze. Można wręcz powiedzieć, że był nie do zajechania: dobrze serwował, przebijał piłki, do których dobiegał.

Chociaż na pewno Gael wyciągnął wnioski z porażki z Rosjanininem i będzie chciał teraz sięgnąć po wygraną. Tym bardziej, ze czuje się dobrze w tym turnieju. Pewnie wygrywa swoje mecze. Wczoraj zbyt dużo się nie zmęczył. Ponieważ bardzo pewnie wygrał swój pojedynek z Dzumhurem.

Jakoś trudno jest uwierzyć, żeby była powtórka spotkania sprzed tygodniem, gdzie Gael nie miał zbyt dużo do powiedzenia i pewnie przegrał dwa sety. Do jego gry w żadnym elemencie w tym turnieju nie można się przyczepić. Jednak siła Rosjanina powinna poprowadzić go do wygranej, ale po zaciętym boju.

Spotkanie Monfils – Medvedev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Monfils – Medvedev 21.45LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button