Typy z tenisa na 15.02.2019r.

Kolejna dawka emocji w tenisowym świecie. Tym razem zaproponuję kilka spotkań na piątkowy dzień.

Cecchinato – Carballes Baena.

Cecchinato to tenisista pochodzący z Włoch. W 2018 roku zdobył swój pierwszy tytuł ATP World Tour. Jego najlepszym wynikiem na Szlemie jest półfinał French Open. W tyn roku dość kiepski start zanotował Marco. tylko trzy wygrane spotkania i cztery porażki. W tym turnieju w 1 rundzie pokonał Garina 2-0. Zawodnik, który świetnie czuje się na mączce.W ubiegłym sezonie mógł się pochwalić bilansem 37-15.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Natomiast Carballes Baena to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. Zawodnik także czuje się bardzo dobrze na tej nawierzchni ale nie zdobył jeszcze znaczących wyników. Wygrywał wielokrotnie turnieje rangi ITF. W tym roku na swoim koncie ma trzy wygrane spotkania i tyle samo porażek. Baena rozegrał na tym turnieju już dwa spotkania. Najpierw pokonał T. Daniel 2-0 a w ostatniej rundzie wygrał z Sonego w takim samym stosunku.

Faworytem tego spotkania według mnie jest Włoch. Zawodnicy do tej pory spotkali się dwukrotnie w 2014 roku i dwa razy Marco pokonał Baena 2-0.

Cecchinato – Carballes Baena : Typ Value: wygrana Cecchninato Kurs: 1.65 Bukmacher: Totolotek

Isner – Thompson

John to amerykański tenisista. Jest jednych z najlepiej serwujących zawodników na świecie. W rankingu ATP zajmuje aktualnie 9 miejsce. Ostatnio jego wygranym turniejem był Miami Open w 2018 roku. Ten rok kalendarzowy John nie rozpoczął dobrze.

Najpierw w Auckland odpadł szybko po porażce z Fritz, następnie w Australian Open przegrał ze swoim rodakiem Opelka 1-3. W tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Tomica 2-0. John dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu, szczególnie bardzo pewnie zdobywał punkty podczas swojego serwisu do czego od wielu lat nas przyzwyczaił.

Natomiast Thompson to zawodnik pochodzący z Australii. W tym roku na swoim koncie ma sześć wygranych i trzy porażki. W tym turnieju rozegrał dwa spotkania. Najpierw pokonał Rubin i Eubanks. W obu spotkaniach tracił sety z przeciętnymi zawodnikami. Osobiście uważam, że Isner to półka wyżej niż Thompson i nie powinien mieć amerykanin żadnych problemów ze zwycięstwem.

Isner – Thompson Typ: 1 Kurs: 1.34 Bukmacher : Fortuna

Kwon Soon – Ito

Kwon to zawodnik pochodzący z Korei Południowej. Ma 21 lat i 180 cm wzrostu. Na swoim koncie ma pięć wygranych turniejów rangi ITF. W ubiegłym roku dotarł do finału w Tajwanie, gdzie przegrał dopiero z Monfils 1-2. W tym roku zawodnik ma cztery zwycięstwa i dwie porażki. W tym turnieju gra naprawdę bardzo dobrze. W 1 rundzie pokonał Mukund 2-0, następnie Moriya w takim samym stosunku i w ostatniej rundzie odprawił Roca Batalla 2-0.

Natomiast Ito to tenisista pochodzący z Japonii. Ma 30 lat i 180 cm wzrostu. Na swoim koncie ma siedem wygranych turniejów w karierze. W tym sezonie bilans tego zawodnika to: 6-3. W tym turnieju w 1 rundzie wygrał z Perez Sanz 2-0 i ostatnio pokonał Davidovich 2-1.

Moim zdaniem faworytem do wygrania tego pojedynku jest Kwon, który znakomicie prezentuje się w tym turnieju.

Kwon – Ito Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button