Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Zbliżamy się wielkimi krokami do US OPEN. Przed nami ostatni turniej przed Wielkoszlemowym – Winston-Salem. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

LvBet wygrane bez podatku

LvBet wygrane bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa podczas turnieju Panów w Winston-Salem, czyli w dniach 19.08 – 24.08! Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tej akcji biorą udział kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak istotne jest to, że na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z turnieju w Winston-Salem!

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Każdy gracz wybiera sobie za jaką kwotę zagra kupon. Również kurs każdego zdarzenia i kuponu jest dowolny.

Z tej akcji są wykluczone kupony systemowe, zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcję Cashbout.

Każdy użytkownik bukmachera LVbet w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Gracz, który zagrał kupon lub kupony spełniające powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy wygraną 14%.

LvBet bonus bez depozytu:

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet oferuje darmowy bonus w wysokości 20 PLN na start bez dokonanie depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W zamian bukmacher przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast graczy, który dokona dwóch pierwszych depozytów może liczyć na łączny bonus nawet do 1500 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button