Typ dnia z tenisa – 20 sierpnia (wtorek)

Przed nami ostatni już turniej przed US OPEN – Winston Salem. Jedno ze spotkań pierwszej rundy zostanie rozegrane pomiędzy Fabbiano z Rublevem. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju jest ten drugi, który na hardzie spisuje się zdecydowanie lepiej od swojego rywala.

Fabbiano – Rublev: Typ i analiza

Fabbiano – Rublev: Typ i analiza

Rublev obecnie zajmuje siedemdziesiąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na osiemdziesiątej dziewiątej lokacie. Jednak patrząc na wyniki gry obu tych zawodników na hardzie to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie tego drugiego. Rublev na hardzie wygrał dziewiętnaście pojedynków i dziesięć przegrał, zaś jego rywal ma bilans pięciu zwycięstw i tylu samo porażek.

O Rublevie było bardzo głośno w minionym tygodniu, gdzie to podczas turnieju w Cinninati ograł Federera 2-0. Rosjanin zagrał kapitalne spotkanie pod każdym względem. Można powiedzieć, ze Szwajcar nie miał nic do powiedzenia na korcie. Jednak z drugiej strony trzeba przyznać, że był to na pewno jeden najlepszych pojedynków w karierze Rubleva. Jednak jego rodak – Medvedev sprawdził go szybko na ziemię w kolejnej rundzie wygryając 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Rublev na pewno zyskał większą pewność siebie pokonując lgnę tenisa – Federera i to w fantastycznym stylu. Z Fabbiano również powinien sobie poradzić, ponieważ rywal nie pokazuje zbyt dobrej dyspozycji” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Jednak na pewno zdecydowanie lepiej na hardzie czuje się Rublev, którego gra opiera się przede wszystkim na solidnym serwisie. Możliwości w tym elemencie ma niewątpliwe znacznie większe od rywala. Również powinien znacznie lepiej prezentować się z returnu w porównaniu do Wocha.

Fabbiano natomiast w ostatnich tygodniach ma spore problemy z wygraniem swojego spotkania. Z drugiej strony nie grał tak często co jego rywal. Do tego w tym sezonie ma niezwykle duże problemy z wygraniem swojego spotkania. Wygrana przychodzi mu niezywkle ciężko, a sama gra na pewno nie jest zbyt porywająca.

fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Reasumując, Fabbiano może udać się wygrać maksymalnie jednego seta podczas tej batalii. Obecny sezon w jego wykonaniu jest bardzo słaby w każdy elemencie i ciężko uwierzyć, żeby nagle mógł zagrać dobre zawody.

Spotkanie Fabbiano – Rublev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Fabbiano – RublevDW 2:01.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button