Eliminacje US OPEN – 23 sierpnia (piątek)

W piątek 23 sierpnia zostaną rozegrane ostatnia spotkania kwalifikacji do US OPEN. Przed nami takie spotkania jak chociażby Kwon – Diez czy też Rybakina – Cabrera.

Pewniaki z kwalifikacji do US OPEN

Pewniaki z kwalifikacji do US OPEN

Kwon – Diez

Różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Kwon obecnie zajmie dziewięćdziesiątą pozycję, zaś Diez sklasyfikowany jest na sto siedemdziesiątej piątej pozycji. Wyniki na hardzie również przemawiają za Kwonem, który to ma bilans obecnie trzydzieści cztery wygrane oraz dwanaście razy ponosił porażkę. Dla porównania Diez wygrał piętnaście spotkań i cztery razy schodził z kortu jako przegrany.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Koreańczyk o ile jeszcze w pierwszym spotkaniu miał nieco problemów z Araggone, gdzie wygrał 2-1. Znacznie lepiej było już w kolejnym pojedynku, szybko z kwitkiem odprawił z kwitkiem Otto 2-0. Wcześniejsze wyniki tego zawodnika były również przekonujące, gdzie to pokonał w Los Cabos doszedł do ćwierćfinału.

Patrząc na wyniki Dieza w ostatnich tygodniach to najlepszy wynik osiągnął podczas challenera w Granby, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Grał chociażby w Montrealu, ale nie był wstanie przejść tam nawet eliminacji.

Chociaż Koreańczyk nie może tutaj zlekceważyć rywala, ponieważ we wcześniejszych rundach sprawiał niespodzianki, gdzie to pokonał Selę czy Watanuki.

„Kwon jest faworytem tego boju. Jest lepszych zawodnikiem i jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Rybakina – Cabrera

Do niespodzianki nie powinno dojść podczas rywalizacji pomiędzy Rybakina z Cabrera. Zdecydowana faworytką tego boju jest ta pierwsza, która nie powinna mieć większych problemów z wygraną w tym spotkaniu. Rybakina przewyższa rywalka i to wyraźnie. Najlepszym tego dowodem jest pozycja w rankingu WTA, gdzie te zawodniczki dzieli ponad sto dwadzieścia miejsce.

Grając na hardzie również Rybakjna radzi sobie dużo lepiej, która zanotowała do tej pory jedenaście zwycięstw i pięć razy ponosiła porażkę. Cabrera dla porównania ma bilans 14/8.

Podczas eliminacji Rybakina również zaprezentowała się zdecydowanie lepiej od swojej rywalki. Wygrała dwa spotkania i to bez najmniejszych problemów. Pokonała pewnie Navarro oraz Rodionovą. Łącznie w tych trzech pojedynkach straciła pięć setów.

Cabrera już tak dobrze sobie nie radziła. Już w pierwszej rundzie miała spore problemy z naszą rodaczką – Kawą, ale ostatecznie udało jej się wygrać 2-1. W drugiej rundzie pewnie wygrała z Inglis, ale rywalka kompletnie przeszła obok spotkania.

” Rybakina jest lepszą zawodniczką i jak zagra na takim poziomi co we wcześniejszych pojedynkach to powinna pewnie wygrać ten pojedynek” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Spotkania eliminacji US OPEN można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kwon – Diez11.30STS
Rybakina – Cabrera11.33 STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button