Wirtualne mecze tenisa. Jak obstawiać?

Bukmacherzy nierzadko posiadają w swojej ofercie wirtualne mecze tenisa. Sprawdź, jak obstawiać tego typu zakłady, by dobrze się przy tym bawić i wygrywać!

Wirtualne mecze tenisa. Jak obstawiać?
Wirtualne mecze tenisa. Jak obstawiać?

Tenis wirtualne mecze

Imprezy tenisowe rozgrywane są niemal przez cały rok, ale często od tych najważniejszych zdarzają się krótsze bądź dłuższe przerwy. Wirtualny tenis jest w takim przypadku ciekawą alternatywą, którą na pewno warto wziąć pod uwagę.

Obstawianie komputerowych meczów wygląda tak samo, jak ich realnych pierwowzorów. Gracz ma za zadanie wytypować zwycięzcę danego gema, seta bądź meczu i przy tym walczy o pomnożenie postawionych przez siebie pieniędzy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Różnica jest przede wszystkim taka, że Virtual Tennis to mecze zawodników, o jakich nie słyszy się w prawdziwym świecie. Nazwiska są często bardzo podobne do najlepszych tenisistów świata, ale nie można się zawsze nimi sugerować.

Gdzie obstawiać wirtualny tenis?

Ogromną zaletą grania wirtualnych meczów jest spory wybór zakładów i to, iż spotkania trwają dosłownie po kilka minut. Nie trzeba więc długo czekać na rozliczenie kuponu, a tym samym wypłatę ewentualnej wygranej.

Jeżeli chodzi o minusy, na pewno jednym z najbardziej dotkliwych dla graczy jest mały wybór wariantów w przypadku większości meczów. Nieraz zdarza się, że można postawić tylko na zwycięzcę rozgrywanego obecnie seta czy całego meczu. Nie napotkacie zatem często overów czy innych bardziej wymyślnych zakładów.

Wśród najlepszych bukmacherów do obstawiania wirtualnego tenisa wymienilibyśmy głównie marki Forbet oraz Fortuna. W tym pierwszym mamy do czynienia z większym wyborem kursów, natomiast drugi oferuje przyjaźniejszy dla użytkownika interfejs i niekiedy znacznie lepsze notowania!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button