Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

W dniach 24 – 29 czerwca zostanie rozegrany kolejny turniej na trawie. Tym razem zarówno zawodniczki jak i Panowie zagrają w Eastroburne. W związku z tym wydarzeniem bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której to zwiększa wygrane dla swoich typerów.

Kupony z tenisa bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Kupony z tenisa bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest podczas trwania turnieju w Eastroburne, czyli w dniach 24 – 29 czerwca. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bukmacher wymaga, żeby kupon został zagrany z aplikacji mobilnej. Jeżeli jej nie posiadasz w łatwy sposób możesz ją ściągnąć ze strony operatora LvBet, a później zainstalować. Sam proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Na kuponie promocyjny mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w 24 – 29 czerwca w Eastroburne, zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tej akcji operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli zawarty kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji,a do tego został rozliczony jako wygrany to operator zwiększy wygraną o 14%.

Bonus dla nowych graczy:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera LvBet to jest dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Chcąc otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.


Bukmacher online Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button