Typy tenisowe na dzień 22.06.2019 rok. Turnieje kobiet w Eastbourne i Mallorca.

Ostatnie dwie propozycje na dzisiaj to dwa spotkania kobiet. W pierwszym z nich Stosur podejmie Linette a w drugim Kerber zagra z Bencic.

Stosur – Linette

Stosur to doświadczona już tenisistka mająca 35 lat. Aktualnie zajmuje 115 miejsce w rankingu WTA. W tym roku jej bilans na wszystkich nawierzchniach to 10 wygranych i 15 porażek. Tenisistka znana jest z bardzo mocnego serwisu i silnych uderzeń. Jest bardzo dobrze zbudowana jak na kobietę. Zawodniczka preferuje twarde i szybkie korty między innymi na trawie. W tym roku na kortach trawiastych rozegrała trzy spotkania z których dwa udało się jej wygrać.

Jej przeciwniczką będzie Polska tenisistka Magda Linette. Zawodniczka w tym roku ma bilans 20 wygranych i 16 porażek. Magda w tym roku ma już osiem spotkań rozegranych na kortach trawiastych z czego aż siedem udało się wygrać. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej do tego turnieju pokonała Ulę Radwańską 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką według mnie jest Stosur, która jak tylko będzie serwis funkcjonował to powinna wygrać z Polką.

Stosur – Linette Typ: Stosur Kurs: 1.85 Bukmacher: Totolotek

Kerber – Bencic

Chyba nikomu takiej zawodniczki jak Kerber nie muszę przedstawiać. Jedna z najlepszych tenisistek na świecie. Owszem może w tym roku obniżyła sporo loty w porównaniu do lat ubiegłych ale nadal jest to top WTA. W tym roku Angelique ma bilans 25 wygranych i 9 porażek. Na trawie rozegrała trzy spotkania i każde z nich zostało przez nią wygrane. Na swojej drodze do półfinału pokonała Sharapova, Garcia i Bonaventura.

Jej przeciwniczką w dzisiejszym starciu będzie Bencic – tenisistka pochodząca z Szwajcarii. Belinda w tym roku na swoim koncie ma 33 zwycięstwa i 14 porażek. W tym turnieju odprawiła już takie zawodniczki jak: Peterson, Rogers i Anisimova.

Według mnie Kerber jest o wiele lepszą zawodniczką i jak widać jest świetnie przygotowana do tego turnieju. Powinna odnieść zwycięstwo.

Kerber – Bencic Typ: Kerber Kurs: 1.57 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button