Typy tenisowe na dzień 22.06.2019. Turnieje w Antalya i Londynie.

Pierwszym spotkaniem jakie opiszę będzie pojedynek pomiędzy Troicki a Erel w ramach kwalifikacji do Antalya. Drugie spotkanie to mecz Auger A. z Lopez.

Troicki – Erel

Troicki to zawodnik którego nie muszę nikomu przedstawiać. W przeszłości znakomity tenisista z czołówki świata. W tym roku na swoim koncie ma 24 wygrane i 18 porażek. Na trawie natomiast rozegrał już siedem spotkań z któych aż pięć zakończyło się jego sukcesem. Teraz startuje w kwalifikacjach do Tureckiego turnieju.

Jego przeciwnikiem będzie mało znany Erel – tenisista pochodzący z Turcji. W/w zawodnik zajmuje 1591 miejsce w rankingu ATP. W tym roku na swoim koncie ma tylko dwie wygrane i trzy porażki.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Dla mnie ten pojedynek powinien być szybki łatwy i przyjemny. Zupełnie nieznany zawodnik gra z ze starym wygą i nie widzę tutaj innego rezultatu jak łątwa przeprawa Troickiego.

Troicki – Erel Typ: Under 17,5 gema Kurs: 1.78 Bukmacher: Forbet

Auger A. – Lopez

Auger A.- tenisista pochodzący z Kanady. Młody zawodnik pomimo zaledwie 18 lat już zajmuje 21 miejsce w rankingu ATP. W tym roku jest w bardzo dobrej formie a jego bilans na wszystkich nawierzchniach to: 31-15. Na trawie rozegrał już sześć spotkań z czego aż pięć padło jego łupem. Na tym turnieju pokonał Dimitrova, Kyrgiosa i Tsitsipas. Kapitalny turniej w wykonaniu Felixa, który dzisiaj ma wielką szansę na zameldowanie się w finale turnieju.

Jego przeciwnikiem będzie Lopez – tenisista pochodzący z Hiszpanii. Feliciano w tym roku rozegrał 21 spotkań z czego tylko 11 zakończyło się jego wygraną. Na trawie natomiast na siedem spotkań wygrał pięć. W tym turnieju Hiszpan reprezentuje się z dobrej strony jednakże na swojej drodze miał przeciwników bez formy w porównaniu z jego dzisiejszym rywalem. Pokonywał takich zawodników jak: Fucsovics, Del Potro i Raonic. Zarówno Del Potro jak i Raonic to cienie zawodników z ubiegłego roku a spowodowane to jest ich kontuzjami.

Osobiście uważam, że Auger dzisiaj wygra i zamelduje się w finale.

Auger A. – Lopez Typ: Auger Kurs: 1.45 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button