Darmowy pewniak z tenisa: Berrettini – Goffin – 22 czerwca (sobota)

Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju ATP w Halle. Pierwszy dzisiejszy bój to będzie konfrontacja pomiędzy Berrettinim, a Goffinem. Nie da się ukryć, że faworytem jest ten pierwszy, który prezentuje się w Niemczech bardzo dobrze.


Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Włoch ma zaledwie dwadzieścia trzy lata, a już zajmuje dwudzieste drugie miejsce w rankingu ATP. Warto jest podkreślić, ze znajduje się w tym zawodnik na najwyższym miejscu w swojej karierze, a nie da się kryć, że dzięki solidnej grze. Chociaż można powiedzieć, ze może odczuwać trudy ostatnich swoich występów. Ponieważ przed tygodniem występował ten zawodnik na kortach w Stutgarcie, gdzie to okazał się najlepszy. Pokonywał tam takich zawodników jak Auger, Hyrgios, czy Struff. A w dodatku nie stracił nawet jednego seta!

Do gry tego zawodnikiem również nie można mieć żadnych zarzutów, a można powiedzieć, że z spotkania na spotkanie prezentuje się coraz lepiej. Ponieważ w pierwszym meczu ograł Basilashviliego, następnie okazał się lepszy od Seppiego, zaś wczoraj po bardzo dobrym pojedynku ograł Khachanova. W każdym elemencie był lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Grał niezywkle solidnie przy swoim podaniu, ale i rywala, gdzie to Khachanov miał spore problemy nawet z punktowaniem przy swoim podaniu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Włoch niewątpliwie w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo dobrze. Wygrywa pewnie swoje pojedynki i do dzisiejszej potyczki z Goffinem również przystąpi jako faworyt” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Goffin owszem nie jest to zawodnik do bicia, ale podczas ostatnich turniejów radzi sobie dosyć przeciętnie. Przed tygodniem występował na kortach w holenderskim Hertogensbosch, gdzie to doszedł do ćwierćfinału, gdzie to wygrała swoje pojedynki z Fokiną oraz Herbertem, w których to konfrontacjach był faworytem.

Podczas tej imprezy w dwóch pierwszych rundach ogrywał Pellę oraz Albota. O ile z tym pierwszym wygrał bez najmniejszych problemów to już tak kolorów ie było z Albotem, gdzie to stoczył zacięty trzysetowy pojedynek. A co istotne w tym wszystkim był w oby tych konfrontacjacg faworytem. Wczoraj ograł Zvareva, ale również i ten pojedynek mógł przegrać, ponieważ trzecia partia zakończyła się po TB!

Reasumując to właśnie Włoch bardziej przekonuje swoją grę i regularnością. Wczoraj w ładnym stylu ograł rywala i z taką grą ma spore szanse na zwycięstwo również i w tym pojedynku.

Spotkanie  Berrettini – Goffin można oglądać za darmo online w jakości HD na stroniemeczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Berrettini – Goffin11.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button