Zakład bez ryzyka do 600 PLN dla wszystkich graczy od BetFan

Legalny bukmacher BetFan oferuje wszystkim graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka do 600 PLN. I to w promocji objęty jest dowolny kupon, zarówno SOLO, ale i AKO.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher BetFan oferuje najwyższy na polskim rynku bukmacherski zakład bez ryzyka. I to bez żadnego zgłaszania się do tej promocji.

Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces jest niezywkle prosty. Wystarczy jedynie podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię oraz nazwisko.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Superbet bonus bez depozytu

Następnie pozostaje graczowi dokonanie już depozytu i zagranie dowolnego kuponu na zakłady bukmacherskie Betfan. Może to być zarówno zakład SOLO, ale i AKO, na którym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie ten operator posiada w swojej ofercie.

Jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Na konto gracza trafi cała wygrana. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button