50.000 PLN dla graczy od STS. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?

Bukmacher STS przygotował aż 50.000 PLN dla swoich graczy. W jaki sposób można zapewnić sobie środki na obstawianie albo inne życiowe cele? Warunek jest na tyle prosty, że nawet początkujący zrozumieją go w kilka chwil!

50.000 PLN dla graczy od STS. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?
50.000 PLN dla graczy od STS. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?

Oferta specjalna na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Trwa właśnie decydująca faza w piłkarskiej Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. W świecie tenisa nie dzieje się zbyt wiele, dlatego być może znajdą się osoby, które właśnie teraz zdecydują się na sprawdzenie typerskiej formy w obstawianiu futbolu.

Opisywana promocja od bukmachera STS dostępna jest na stronie internetowej www.STS.pl oraz aplikacji mobilnej. Musimy się do niej zapisać, jeśli chcemy wziąć udział, a najłatwiej zrobić to poprzez zalogowanie się na konto i kliknięcie przycisku „Weź udział” w zakładce poświęconej ofercie. Jest na to czas do 23 sierpnia, ale im wcześniej to zrobimy, tym szybciej będziemy mogli przystąpić do promocyjnego obstawiania.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oferta specjalna dotyczy tylko meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy z sezonu 2019/20. Nie ma możliwości, by grać tutaj starcia zespołów walczących w eliminacjach do nowej edycji wspomnianych rozgrywek.

Typy na Ligę Mistrzów gotowe? Za obstawianie jest nagroda – łącznie 50.000 PLN!

Jeżeli mamy już swoje typy na Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, możemy myśleć poważnie o akcji promocyjnej bukmachera STS. Zapisać się można do niej na stronie www.STS.pl, podobnie jak obstawiać. Co bardzo istotne, do odebrania bonusu kwalifikują się też kupony zagrane w aplikacji mobilnej, czyli na telefonie lub tablecie.

Do promocji zalicza się jedynie kupony na dokładny wynik meczu. Minimalna stawka to 15 PLN – nie ma znaczenia, o jakie spotkanie chodzi. Jeżeli graczowi uda się trafić, będzie mógł podzielić się z innymi uczestnikami pulą nagród 50.000 PLN. Łącznie można zdobyć pięć „losów konkursowych”, czyli zgarnąć pięć przydziałów.

Uwaga! Legalny bukmacher wypłaca odpowiednie prezenty bonusowe automatycznie. Gracze nie muszą się nigdzie po nie zgłaszać.

Kto wygra Ligę Mistrzów, a kto Ligę Europy? Zakłady na STS.pl dostępne dla każdego!

Na stronie internetowej www.STS.pl w dowolnym momencie można obstawić na swoich faworytów w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Zakłady są dla każdego, a oferta jest w stu procentach legalna i wystarczy mieć darmowe konto, by z niej skorzystać.

Trzeba pamiętać, że w opisywanej przez nas promocji liczą się tylko kupony pojedyncze, tak więc nie można grać więcej niż jednego typu w jednym zakładzie. Tylko my decydujemy czy zagramy na jakiś mecz finałowy, półfinałowy czy może spróbujemy szczęścia za każdym razem, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja!

Obstawianie Ligi Mistrzów w STS
Obstawianie Ligi Mistrzów w STS

Brak konta w STS? Cały czas aktywny jest kod promocyjny „BETONLINE„, dzięki któremu można otrzymać aż 29 PLN bez depozytu, 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames jako bezpieczny kupon.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button