Typy tenisowe na dzień 19 sierpnia. Spotkania mężczyzn.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery spotkania w ramach turnieju rozgrywanego w Czeskiej Pradze. W bezpośrednich starciach spotkają się: Gulbis kontra Karatsev, Lehecka kontra Nagal, Laaksonen kontra Maden oraz Ymer kontra Machac.

Gulbis – Karatsev

Gulbis to zawodnik pochodzący z Łotwy. Doświadczony już 31-letni tenisista ma 191 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP Ernest zajmuje 162 miejsce. Ma w swoim dorobku 6 tytułów singlowych oraz 2 deblowe turniejów rangi ATP World Tour. W tym sezonie jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia wygranych i cztery porażki. Po przerwie spowodowanej pandemią Łotysz rozegrał tylko trzy spotkania w tym dwa na hali.

Na tym turnieju w Pradze w pierwszym swoim pojedynku pokonał Paulson 2-1. Sam mecz był bardzo wyrównany i trudno było do końca przewidzieć zwycięzce. Gulbis na pewno nie spodziewał się,że zawodnik z (810) miejsca w rankingu tak mu się postawi. Ernest o wiele bardziej woli grę na kortach twardych i to tam osiągał swoje najlepsze wyniki a z cegłą idzie mu różnie. W poprzednim sezonie na mączce miał bilans ( 1 wygrana i dziewięć porażek).

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Karatsev – zawodnik pochodzący z Rosji. 26-letni tenisista w rankingu zajmuje 263 miejsce i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dziewięć wygranych i jedenaście porażek. W swoim dorobku Aslan ma jeden wygrany turniej ATP Challenger ( w tym pięć finałów) oraz sześć wygranych turniejów rangi ITF.

Na tym turnieju Karatsev gra rewelacyjnie. W pierwszej rundzie pokonał wyżej notowanego Haase. W następnym pojedynku również poszedł za ciosem i ograł w dobrym stylu kolejnego faworyta Vesely.

Patrząc na grę obu panów w tych pierwszych rundach tego turnieju uważam,że to Rosjanin powinien być tutaj faworytem i jeżeli utrzyma poziom gry z pierwszych dwóch pojedynków to powinien dzisiaj dorzucić kolejne zwycięstwo.

Karatsev – Gulbis Typ:1 Kurs: 1.83 Bukmacher: Totolotek

Lehecka – Nagal

Lehecka to zawodnik pochodzący z Czech. Młody bo zaledwie 18-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 612 miejsce. Jiri jest praworęcznym zawodnikiem. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia cztery zwycięstwa i dziewięć porażek. Zawodnik pozostaje w wyśmienitej dyspozycji a jego ulubiona nawierzchnia jest właśnie mączka. Okres przygotowawczy podczas pandemii był dla niego obfity w dużą ilość rozegranych spotkań. Większość gier kontrolnych czy turniejów towarzyskich padało jego łupem.

Na tych zawodach również prezentuje wysoką formę co odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki. W pierwszej rundzie rozgrywek pokonał Kuhn. W następnej fazie również po dobrej grze odprawił faworyzowanego Rola.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Nagal – zawodnik pochodzący z Indii. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 127 miejsce. Sumit jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku jego bilans wszystkich meczy to zaledwie cztery wygrane i sześć porażek. Nagal w tym roku jest w kiepskiej dyspozycji. Podczas pandemii zdołał rozegrac tylko trzy spotkania z których wygrał tylko jedno i miało to miejsce nie tak dawno w Szwajcarii.

W pierwszej rundzie tego turnieju spotkał się z Clarke, którego pokonał 2-1. Mecz stał na bardzo niskim poziomie co można zobaczyć między innymi po statystykach. Mnóstwo błędów z jednej i drugiej strony plus bardzo słabe serwisy obu panów prowadziły do mnóstwa strat własnego serwisu.

Porównując obu tenisistów i ich grę na tym turnieju oraz całą dyspozycję w tym roku uważam, że gospodarz tego turnieju Lehecka powinien wygrać z Nagalem, który nadal pozostaje w kiepskiej formie.

Lehecka – Nagal Typ:1 Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

Laaksonen – Maden

Laaksonen to zawodnik pochodzący z Szwajcarii. 28-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 137 miejsce. W tym roku bilans spotkań Henri to zaledwie trzy wygrane i siedem porażek. Szwajcar od 2011 roku reprezentował Szwajcarię w Davis Cup. Henri był bardzo obiecującym zawodnikiem, lecz bardzo roszczeniowym i niesfornym. Kiedyś Wawrinka tak o nim powiedział „Wawrinka tak skomentował: „Jest bardzo mało obiecujących młodych zawodników w Szwajcarii]. Niestety, są wśród nich tacy, którzy uważają, że wszystko jest dozwolone i wszystko jest przyznane za darmo.Nie podoba mi się jego zachowanie. Ktoś w jego wieku, z jego rankingiem, który od wielu lat wspiera Swiss Tennis i uważa, że ​​nie może w pełni zaangażować się w trening, a nawet narzeka na trenera, nie może być częścią zespołu ”. Mówił dalej, że „nigdy więcej nie chce być z nim na korcie tenisowym.”

Podczas pandemii Szwajcar rozegrał tylko jeden pojedynek, który przegrał. Na tym turnieju w swoim pierwszym spotkaniu pokonał satral 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Maden – zawodnik pochodzący z Niemiec. Doświadczony już 30-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku bilans spotkań Yannick to siedemnaście wygranych i trzynaście porażek.

Niemiec nie marnował czasu podczas pandemii i rozegrał znaczna ilość spotkań na mączce. Większość z nich kończyła się wygraną Yannick. W przeszłości na tym turnieju Maden grał dwukrotnie. W 2017 roku dotarł aż do finału a w 2018 roku doszedł do 1/16.

Teraz w pierwszej rundzie pokonał De Greef 2-0. Biorąc pod lupę formę obu zawodników z całego roku, oraz to jak poradzili sobie obaj panowie w pierwszej rundzie uważam, że to Maden jest dzisiaj faworytem i powinien wygrać z będącym w kiepskiej dyspozycji oraz bez ogrania Laaksonen.

Laaksonen – Maden Typ: 2 Kurs: 1.70 Bukmacher: STS

Ymer – Machac

Ymer- zawodnik pochodzący z Szwecji. 24-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 206 miejsce. W tym roku bilans Eliasa to pięć wygranych i trzy porażki. Ymer jako junior osągnął finał Orange Bowl. Na swoim koncie ma jeden zdobyty tytuł w grze podwójnej w ATP 500 Series.

W przeciwieństwie do swojego rywala Ymer podczas pandemii rozegrał kilka spotkań. Wystąpił w Swedish Summer Tour, gdzie rozgrywał świetne spotkania. Pokonywał tam po kolei takich zawodników jak: Bergevi, Mridha, Madaras oraz Eriksson.

na tym turnieju Szwed jest w bardzo dobrej dyspozycji. W pierwszej rundzie pokonał Karlovskiy a następnie odprawił zgodnie z moimi oczekiwaniami Klizan.

Jego przeciwnikiem będzie Machac – zawodnik pochodzący z Czech. 19-letni tenisista ma 183 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 255 miejsce. W tym roku bilans wszystkich spotkań Tomas to czternaście wygranych i osiem porażek. Bardzo dobre zawody Machac rozegrał w lutym w mieście Koblenz, gdzie wygrał cały turniej rangi Challenger. Tam między innymi pokonał takich zawodników jak: Bemelmans, Kuzmanov czy w finale Van De Zandschulp.

Na tym turnieju w pierwszej rundzie młody Czech pokonał Stakhovsky a następnie odprawił Ivashka.

Obaj panowie są w dobrej formie i na tym turnieju wyglądają bardzo dobrze. Ja jednak uważam, że Machac ma przed sobą świetlaną przyszłość i jest dużym talentem czeskiego tenisa. Na tym turnieju nie stracił jeszcze ani jednego seta.

Po tym co zobaczyłem na tym turnieju uważam, że gospodarz tej imprezy Machac wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

Machac – Ymer Typ: 1 Kurs: 1.80 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button