ATP Buenos Aires. Garin kontra Auger- Aliassime. 11.02.2019r.

Kolejna odsłona turniejów na kortach ziemnych w Argentynie. Tym razem w mieście Buenos Aires dojdzie do pojedynku Garin z Auger Aliassime.

Christian Garin to zawodnik pochodzący z Chile. Urodził się w 1996 roku. Ma 185 cm wzrostu. Zwyciężył w 2013 roku w Junior French Open pokonując w finale A. Zvereva. W 2016 roku zdobył swój pierwszy tytuł w turnieju rangi Challenger. W 2018 roku dopisał sobie trzy kolejne triumfy w tej samej rangi rozgrywkach. Jest to zawodnik, gdzie jego ulubioną nawierzchnią jest mączka. Ubiegły rok miał znakomity. Na tej nawierzchni wygrywał aż 38 razy, przegrywając piętnaście.

Natomiast Auger Aliassime to zawodnik pochodzący z Kanady. Urodził się w 2000 roku i ma 185 cm wzrostu. W 2015 roku wygrał Juniorski US Open w grze podwójnej oraz rok później w grze pojedynczej chłopców. Ulubioną jego nawierzchnią są korty twarde. Swoją grę opiera na serwisie oraz forhendzie. Na swoim koncie ma cztery tytuły w turniejach rangi Challenger. Dwa w 2017 i dwa w roku kolejnym.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Będzie to pierwszy pojedynek dla obu tenisistów na mączce. Bliżej domu na pewno gra Garin co sprawi, że lepiej przygotowany jest do tych warunków. Ponadto uważam, że to on jest lepszy na tej nawierzchni co powinien dzisiaj udowodnić.

Typ podstawowy: Garin – Auger Aliassime Typ: Garin wygra seta Kurs: 1.30 Bukmacher : Forbet

Value: Garin wygra mecz Kurs: 1.80. Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button