Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z tenisa. Wystraczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku wygranej liczyć na ekstra kasę.

Darmowe bonusy na French Open 2021 od Betclic.

Darmowe bonusy na French Open 2021 od Betclic.

A trzeba powiedzieć, że jest co obstawiać z tenisa, ponieważ rozgrywany jest obecnie drugi w tym sezonie turniej wielkoszlemowy, czyli French Open.

W związku z tym bukmacher Betclic oferuje akcję „Misja tenis”, która aktywna jest do 6 czerwca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bonus 40 PLN na French Open

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagracie zakładu AKO, które musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia, ale wszystkie z tenisa
  • zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej oraz LIVE
  • stawka minimalna to 20 PLN
ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

Jeśli, zakład okaże się wygrany to gracz poza wygraną gotówką otrzyma ekstra kasę, bowiem na jego konto trafi w wysokości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, gdzie nawet otrzymać można 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button