Bonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy

Legalny bukmacher STS onlien zmniejsza wszystkim swoim graczom przegrane za typowanie Roland Garros i to każdego dnia w ramach oferty promocyjnej „Bezpieczne 175 PLN na French Open”. Łącznie na konto typerów może trafić nawet 175 PLN.

Darmowe bonusy codziennie od STS na French Open

Darmowe bonusy codziennie od STS na French Open

Trzeba śmiało powiedzieć, że emocji podczas French Open na pewno nie może brakować. Tym bardziej, że nasze rodaczki: Iga Świątek i Magda Linetty radzą sobie niezwykle dobrze. Poza tym na kortach Rolanda Garrosa może oglądać takich zawodników, jak m.in. Nadal czy Federer.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje promocję „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, a jest ona dostępna użytkowników wyłącznie do 13 czerwca do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Codzienne bonusy na Roland Garros od STS.

Zadaniem graczy jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi być minimum jeden typ z oferty „na żywo” na zmagania z French Open. Zdarzenie może pochodzić zarówno z turnieju męskiego, ale i żeńskiego wliczając w to również deble. Jednak bardzo ważne jest to, aby kupon został rozliczony tego samego dnia, w którym został zawarty.

ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

W przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 50% stawki za każdy kupon do 25 PLN. W czasie trwania tej oferty łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 175 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Wszyscy nowi użytkownicy bukmacher STS mogą skorzystać z oferty limitowaną, w której to można otrzymać takie bonusy, jak m.in.:

  • bonus za rejestrację bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

To sprawia, że każdy typer obstawienie meczy może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości nawet 1229 PLN. Istotne jest jednak to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button