Bonus na tenis w BetClic. Jak odebrać ekstra 50 PLN

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Misja tenis”. Podczas tej akcji wystarczy trafić trzy kupony, na których będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa. W zamian operator przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN.

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 7 do 13 październiak do godz.23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Misja tenis” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO, kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.80.

Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa. Bukmacher dopuszcza zarówno turnieje z rangi: ATP, WTA, challenger jak i ITF. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 13 października do godz. 23:59.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN pod warunkiem, że gracz trafi trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji.

Każdy użytkownik w ramach akcji „Misja tenis” może otrzymać jeden bonus, który znajdzie się na koncie gracza w dniu 14 października.

BetClic kod promocyjny na start

Bukmacher BetClic nowy typerom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowych środków.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako wygrany cała kwota trafi na konto gracza. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona 100% zwrotu stawki. Typer maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button