Challenger Bangkok. Mecz Roca Batalla kontra Couacaud. 11.02.2019 r.

Challenger w Bangkoku i mecz pomiędzy Roca Batalla a Couacaud. Jest to 1/32 finału. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 7:00 czasu polskiego.

Roca Batalla to Hiszpański tenisista urodzony w 1993 roku. Zawodnik bez większych osiągnięć na swoim koncie.Zdobył 11 ITF w singlu oraz oraz 21 ITF. Na co dzień występuje w turniejach rangi ITF. Ciekawostką również jest też to, że zawodnik ten specjalizuje się w całkowicie innej nawierzchni niż twarda. Głównie pogrywa na cegle. W tym roku będzie to jego pierwszy pojedynek na twardej nawierzchni.

Natomiast Couacaud to zawodnik pochodzący z Francji. Urodził się w 1995 roku. Na swoim koncie ma jedno zwycięstwo w turnieju rangi Challenger w 2018 roku. Tenisista głównie grywa w Chalengerach. W tym roku na twardej nawierzchni ma stosunek meczy 7/3. W swoim ostatnim turnieju odpadł w półfinale z Fritzem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pomiędzy tymi zawodnikami jest znaczna różnica w poziomie jaki obaj gracze prezentują. To wszystko jest na korzyść Couacaud. Powinno to być łatwe zwycięstwo.

Typ podstawowy: Batalla – Couacaud Typ: 2 Kurs: 1.31 Bukmacher: Fortuna

Value: |Couacaud (-3,5 gema AH) Kurs: 1.65 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button