Opelka – Koepfer – Challenger Dallas (USA) – 8 luty (piątek)

Dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego przeniesiemy się do USA, gdzie w Dallas na twardej nawierzchni w hali zostaną rozegrane ćwierćfinały mężczyzn. W jednym z nich gospodarz turnieju Opelka podejmie Niemieckiego tenisistę Koepfer.

Reilly Opelka to amerykański tenisista urodzony 28 sierpnia w 1997 roku. Od 2015 roku jest tenisistą zawodowym. Należy on do jednych z najwyższych tenisistów świata z 213 cm wzrostu. Charakteryzuje się znakomitym i bardzo trudnym serwisem szczególnie niebezpiecznym na kortach o twardej nawierzchni.

Na swoim koncie Opelka ma trzy wygrane turnieje rangi Challenger. W tym roku zagrał w turnieju w Sydney, gdzie po dotarciu do 1/8 przegrał Di Minaur. W wielkim Szlemie w Australii w pojedynku gigantów odprawił w 1 rundzie Isnera 3-1 by w kolejnej odpaść z Fabbiano dopiero po pięciu setach. Ten turniej rozpoczął się dobrze dla Reilly. Pokonał od najpierw Choinski 2-1, następnie w ostatniej rundzie bardzo pewnie pokonał Belluciego 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Koepfer natomiast to Niemiecki tenisista, który zajmuje dopiero 167 miejsce w rankingu ATP. Ma 180 cm wzrostu i 24 lata. Swój pierwszy tytuł w Challenger zdobył w grze podwójnej w 2017 roku grając wtedy z Kudla. Natomiast pierwszy zwycięski mecz odniósł w ATP w spotkaniu z Sandgren rok później. W tym roku Niemiec na osiem rozegranych spotkań wygrał cztery.

W Szlemie rozgrywanym w Australii odpadł już w kwalifikacjach do turnieju głównego przegrywając z Harris. W turnieju w Dallas wyeliminował Millot i King nie tracąc ani jednego seta. Osobiście uważam, że Opelka powinien wygrać to spotkanie bez najmniejszego trudu. Różnica w serwisie jest spora na korzyść gospodarza i tutaj widzę ogromną przewagę dzięki której Reilly wygra spotkanie.

Opelka – Koepfer Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button