Opelka – Koepfer – Challenger Dallas (USA) – 8 luty (piątek)

72

Dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego przeniesiemy się do USA, gdzie w Dallas na twardej nawierzchni w hali zostaną rozegrane ćwierćfinały mężczyzn. W jednym z nich gospodarz turnieju Opelka podejmie Niemieckiego tenisistę Koepfer.

Reilly Opelka to amerykański tenisista urodzony 28 sierpnia w 1997 roku. Od 2015 roku jest tenisistą zawodowym. Należy on do jednych z najwyższych tenisistów świata z 213 cm wzrostu. Charakteryzuje się znakomitym i bardzo trudnym serwisem szczególnie niebezpiecznym na kortach o twardej nawierzchni.

Na swoim koncie Opelka ma trzy wygrane turnieje rangi Challenger. W tym roku zagrał w turnieju w Sydney, gdzie po dotarciu do 1/8 przegrał Di Minaur. W wielkim Szlemie w Australii w pojedynku gigantów odprawił w 1 rundzie Isnera 3-1 by w kolejnej odpaść z Fabbiano dopiero po pięciu setach. Ten turniej rozpoczął się dobrze dla Reilly. Pokonał od najpierw Choinski 2-1, następnie w ostatniej rundzie bardzo pewnie pokonał Belluciego 2-0.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) + gra bez podatku – www.betfan.pl

Koepfer natomiast to Niemiecki tenisista, który zajmuje dopiero 167 miejsce w rankingu ATP. Ma 180 cm wzrostu i 24 lata. Swój pierwszy tytuł w Challenger zdobył w grze podwójnej w 2017 roku grając wtedy z Kudla. Natomiast pierwszy zwycięski mecz odniósł w ATP w spotkaniu z Sandgren rok później. W tym roku Niemiec na osiem rozegranych spotkań wygrał cztery.

W Szlemie rozgrywanym w Australii odpadł już w kwalifikacjach do turnieju głównego przegrywając z Harris. W turnieju w Dallas wyeliminował Millot i King nie tracąc ani jednego seta. Osobiście uważam, że Opelka powinien wygrać to spotkanie bez najmniejszego trudu. Różnica w serwisie jest spora na korzyść gospodarza i tutaj widzę ogromną przewagę dzięki której Reilly wygra spotkanie.

Opelka – Koepfer Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Fortuna