Co dziś postawić na tenis? Typ na 2 stycznia (środa)

Zastanawiasz się, nad tym, co dziś warto postawić z oferty tenisowej bukmachera? Mamy dla was typ, który śmiało może być nazwany pewniakiem!

Co dziś postawić na tenis? Typ na 2 stycznia (środa)
Co dziś postawić na tenis? Typ na 2 stycznia (środa)

Spotkanie rozgrywane podczas ATP Brisbane w Australii to dzisiaj wybór, który naszym zdaniem wydaje się niemal oczywisty. Patrząc po opiniach ekspertów, raczej mało kto wyobraża sobie, by zawodnik oznaczony u bukmachera cyferką „2” miał środowej potyczki nie wygrać.

Thompson – De Minaur to starcie dwóch zawodników z tego samego kraju. Każdy z nich poradził sobie w ostatnim swoim meczu, ale trzeba przyznać, że to De Minaur zaprezentował się z lepszej strony.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jordan Thomson w swoim meczu 1 stycznia poradził sobie 2:0 z Aleksem Boltem. Chociaż wynik nie do końca to odzwierciedla, były w tym spotkaniu momenty, w których niekoniecznie można było mówić o jednostronnym pojedynku.

Według nas, De Minaur może pochwalić się lepszą formą, a już na pewno znacznie stabilniejszą od swojego rodaka, z którym przyjdzie mu się dzisiaj zmierzyć. Na typ „2” nie mamy może bardzo wysokie kursu, ale i tak warto się skusić! :)

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Thompson - De Minaur 2 1.60 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button